Ogromne nadzieje wiązano w Hiszpanii z zatrudnieniem Marcelo Bielsy przez Athletic Bilbao. Jak na razie jednak Baskowie nie grają tak jak się spodziewano, a dzisiaj przed nimi kolejny trudny test. Na tekstówkę z meczu Valencia - Athletic Bilbao zaprasza Stinger.

Primera Division / 9. kolejka
Estadio de Mestalla / 23.10.2011

Akt. 23/10/2011, 21:56 GMT+2

21:56
A za wspólnie spędzony czas dziękuje wszystkim Stinger. Dobranoc.
90
KONIEC MECZU! Był to całkiem niezły mecz, zakończony chyba zasłużonym remisem. Na Estadio Mestalla Valencia zremisowała z Athletic Bilbao 1:1.
90
ODPOWIADA BILBAO! Po bardzo sprytnie rozegranym rzucie wolnym 8 metrów od Guaity znalazł się Muniain, ale zamiast bezpośrednio uderzać chciał jeszcze odgrywać do kolegi... i sytuację wyjaśnili obrońcy Valencii.
90
SZANSA DLA VALENCII!!! Dobrze z prawego skrzydła dośrodkował Pablo Hernandez, niecelnie główkował jednak Aduriz.
90
Sędzia Clos Gomez dolicza 4 minuty do regulaminowych 90 minut.
89
Dlatego właśnie nie zdejmuje się z boiska najlepszych napastników przed końcem meczu. Fenomenalnym prostopadłym podaniem popisał się nie kto inny jak Banega, a Soldado najpierw ograł Iraizoza, a akcję zakończył precyzyjnym strzałem z bardzo ostrego kąta.
89
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! 1:1!!!!!!!!!!!!!!!!! SOLDADO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
87
UDERZENIE BANEGI! Rozgrywający dobry mecz Argentyńczyk zdecydował się na strzał zza pola karnego, przeniósł jednak piłkę ponad poprzeczką.
86
Mecz zbliża się pomału do końca, a groźnych ataków Valencii widzimy jak na lekarstwo.
21:46
johny121 - chciałem zauważyć, że w meczu Barca - Milan do przerwy było 1:1. A w zagadce chodziło o spotkania, w których Barca do przerwy prowadziła.
83
ADURIZ W BOCZNĄ SIATKĘ! Fadna to była akcja Valencii, a rozpoczęła się ona od straty piłki przez Toquero. Jednak rezerwowy napastnik gospodarzy uderzał z ostrego kąta i nie trafił w bramkę.
80
Powalczyli o piłkę w strefie środkowej Banega z Muniainem, lepszy ten pierwszy, a strzelec gola poczuł do tego korki Argentyńczyka na swojej głowie. Ale gra oczywiście dalej.
79
Ostatnia zmiana w Valencii - były piłkarz Athletic Bilbao Aritz Aduriz zastąpił Jonasa. Valencia na ostatni kwadrans na dwóch środkowych napastników.
78
Dawno nie mieliśmy żółtej kartki, tym razem zapracował na nią Iturraspe.
77
MUNIAIN RAZ JESZCZE! Niesamowite jest to, jak drobny Bask wyprzedził i przepchnął znacznie silniejszego Ricardo Costę, ale uderzając z bardzo ostrego kąta przeniósł piłkę ponad bramką Guaity.
72
Wszystko zaczęło się od fatalnej straty Pablo Hernandeza. Piłkę przejął Iker Muniain, ograł Hernandeza, zorientował się, że przed polem karnym nie ma żadnego z defensywnych pomocników gospodarzy i przy biernej postawie obrońców popisał się pięknym, mierzonym strzałem. Guaita był bez szans.
72
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! 0:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MUNIAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
71
Z każdą minutą rośnie przewaga Valencii, choć goście wciąż starają się wychodzić wysoko do pressingu i nie chowają się za podwójną gardą.