A Real Madryt pokonuje Mallorkę 4:1
93'
KONIEC MECZU NA EL MADRIGAL! ŻÓŁTA ŁÓDŹ PODWODNA W DRUGIEJ LIDZE!
92'
Oooo! TAMUDO STRZELA BRAMKĘ DLA RAYO i Villarreal jest kilkanaście sekund od spadku!
91'
W tym momencie Villarreal ma tyle samo punktów co będące na pozycji spadkowej Rayo
90'
Trzy minuty doliczone
89'
Falcao wygrał pojedynek powietrzny po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzałem głową tuż przy prawym słupku zdobywa gola!
88
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! I KTO? OCZYWIŚCIE RADAMEL FALCAO!
84'
Wakaso za Pereza
82'
A NA EL MADRIGAL nadal zero do zera
80'
DI MARIA! Świetny strzał z 25 m! Aouate wykazał się jednak znakomitym refleksem
78'
Ronaldo wdał się w swój firmowy drybling. Obrońcy Mallorki nie dali się nabrać...
76'
NA STANTIAGO BERNABEU rozpoczęła się feta. Przed momentem boisko opuścił Gonzalo Higuain. Kibice pożegnali go okrzykami "zostań z nami!"
71'
Angeeeeeeel! ATOMOWE UDERZENIE! Piłka leciała jak pocisk. Znaczy szybko. Nawet bardzo. Bramkarz Atlitico z wielkim trudem broni!
70'
Miranda sprowadził rywala do parteru. Żółta kartka
68'
do nezumi1 - niestety (lub stety) polegamy na przekazie Canal+
66'
W asyście gromkich braw boisko opuszcza Marchena. Zmienia go Angel
65'
Doskonała okazja Salvio! Jeden zwód, drugi zwód i strzał. Świetna interwencja Lopeza
65'
PRZENOSIMY SIĘ NA EL MADRIGAL
63'
Castro nakrzyczał na Pepe i zgarnął za to żółtko
60'
5:1? Nieeeeeeee!!! Dziwna decyzja Oezila. Miał przed sobą tylko bramkarza gości, ale zdecydował się podać na prawo do Higuaina. Niepotrzebnie, bo Gonzalo posłał piłkę wysoooko w trybuny