Hej! Jesteście tam? Chce teraz usłyszeć kibiców Realu i Barcelony! Niech w komentarzach zawrze jak w ulu! Emocje udzielają się redkatorom eurosport.pl. Już za godzinkę z okładem 216 w historii Gran Derbi tudzież El Clasico. Na tekstówce ma zaszczyt powitać Stolar.

Akt. 10/12/2011, 23:57 GMT+1

23:57
Ja już dziękuję za udział w relacji i syte 800 komentarzy. Zapraszamy jutro, bo też wiele się dzieje. Cześć!
23:56
Siódme w tym roku Gran Derbi za nami. Może nie było najpiękniejsze, ale na pewno zapadnie w pamięć. Błyskawiczny gol Benzemy. Real wydawało się miał Barcę na talerzu. A potem zwrot akcji i zadyszka Królewskich. No cóż, walka o mistrzostwo Hiszpanii trwa. CO TO BĘDĄ ZA EMOCJE W REWANŻU NA CAMP NOU!
23:53
Ronaldo przypieczętował słaby występ strzelając z wolnego w mur. I TAK KOŃCZY SIĘ 216 EL CLASICO!
90+3
AWANTURA! MUSIAŁO SIĘ TAK SKOŃCZYĆ. Kaka rzucił lekko Xaviego piłką w głowę i się zaczął młyn. Na szczęście - szybko się uspokojono.
90+2
Ostatnia akcja Ronaldo. Faulowany. Będzie rzut wolny. Ale obiektywie - słaby mecz Ronaldo.
23:50
barti77: Dzięki, cześć, pozdrawiamy.
90'
W tej chwili w strzałach celnych jest 6:6. A więc Barca ma 50 procent skuteczności. To był dzisiaj klucz do zwycięstwa. Gdyby Real swoje szanse wykorzystał...
89'
Iniesta schodzi. Pedro za niego. Kibice Barcy w sektorze gości znowu w szampańskich nastrojach.
23:45
michal2184: Dzięki, ale mi nic nie przeszkadza:)
87'
W ODPOWIEDZI INIESTA! Strzał z bliska broni Casillas.
86'
KAAAAAAAAKA! BYŁA WYBORNA OKAZJA DLA REALU ale Brazylijczyk pomylił sie strzelając z lewej strony.
85'
Druga zmiana w Barcelonie. Villa za Sancheza.
23:41
"Szkoda...liczylem na cos wiecej ....i to najslabsza barcelona jaka widzialem wygrywa pewnie na bernabeu...." - pisze droitaubut1899. To prawda, Barca nie była tak widowiskowa, ale skuteczna.
23:40
GOL CESCA
23:39
A kto będzie liderem, jeśli tak się mecz zakończy? Punkty równe, bilans goli na korzyść Barcy. Ale Real ma jeden mecz mniej. Trzeba sprawdzić przepisy ustalania tabeli w Hiszpanii.
79'
Zmiana w Barcelonie. Fabregas schodzi, Keita wchodzi.
78'
Chyba obraz gry się już nie zmieni. Barca rozgrywa piłeczkę, a Real nie ma specjalnie werwy, by w tym przeszkadzać.
76'
BENZEMA! GDYBY TO WYKORZYSTAŁ, WIARA BY POWRÓCIŁA. Francuz wpadł w pole karne z prawej strony i zakręcił rogala. Ale niewystarczająco, bo piłka przeszła obok słupka.
75'
Mogła być czwarta bramka. Xavi miał świetną piłkę na główkę, ale zabrakło... centymetrów.