Cześć i czołem. Piłkarskie rozgrywki nabierają tempa. Strajk zawodników w Primiera Division w końcu się skończył, dzięki czemu liga wystartowała w ten weekend od drugiej kolejki. Już w pierwszej serii spotkań mamy fantastyczne zapowiadające się spotkanie Barcelony z Villarrealem. Adam zaprasza na tekstówkę.

Primera Division / 2. kolejka
Spotify Camp Nou / 29.08.2011

Akt. 29/08/2011, 22:52 GMT+2

22:52
Dzięki, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne relacje tekstowe na naszej stronie.
22:50
Koniec meczu! Barcelona bez najmniejszych problemów pokonuje Villarreal 5:0. Dwie bramki Messiego, po jednej Fabregasa, Sancheza i Thiago.
89'
Arbiuter główny nie chce przedłużyć tego meczu, chyba chce już skończyć mękki Villarrealu.
86'
Marchena ukarany żółtą kartką. Druga dla Villarrealu.
85'
Wreszcie pięć podań Villarrealu na połowie rywali, zakończonych groźnym strzałem Camunasa. Valdes musiał się wysilić.
83'
Barcelona prowadzi 5:0, ale Pepe Guardiola nadal żywiołowo reaguje na wydarzenia na boisku. Chyba ma ochotę na 6 bramkę.
82'
Villa przedarł się w pole karne. Xavi nie otrzymał jednak piłki.
80'
Daaawno, oj daaawno piłkarze "Żółtej Łodzi Podwodnej" nie wymienili pięciu podań na połowie rywali. Na razie nie zanosi się na to.
79'
Alexis w charakterystyczny dla siebie sposób uderzył na bramkę. Zabrakło centymetrów.
22:38
Barcelona chce chyba dogonić lub nawet przegonić Real Madryt, który wygrał 6:0 i obecnie jest liderem. Katalończycy cały czas w ataku.
76'
Statystyka rzutów rożnych. Barcelona 11. Villarreal 0.
74'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Thiago dograł na piąty metr do Messiego, który obok rzucającego się na murawę Lopeza, umieścił piłkę w siatce. To gol numer 101 Messiego na Camp Nou. Bramke zadedykował zmarłej babci.
71'
Rossi znów niepocieszony. Znów oddał strzał na bramkę, znów nie zdobył bramki. Barcelona mu nie leży.
70'
Fabregas ciepło żegnany przez kibiców Barcelony. Zmienił go Jonathan, który najprawdopodobniej zejdzie do obrony.
68'
Mecz bez kilku wpisów o Leo Messim to mecz stracony. Tym razem filigranowy Argentyńczyk oddał strzał po własnej akcji. Lopez obronił pewnie.
66'
Pedro nie wygląda najgorzej, ale służby medyczne nie chcą podejmować zbędnego ryzyka. Za 24-letniego napastnika Barcelony wszedł David Villa.
63'
Pedro zmaga się chyba z jakimś urazem. Będzie potrzebna pomoc masażystów.
61'
Krótka przerwa w wykonaniu Barcelony. Piłkarze gospodarzy chyba chcą uśpić rywali i skupili się na wymianie piłek w środku pola.