14 miejsc w tabeli i 15 punktów dzieli w tabeli Primera Division FC Barcelonę i Real Saragossa. Czego zatem mogą bać się podopieczni Pepa Guardioli? Wirusa FIFA, z którym od dłuższego czasu nie radzą sobie gracze Barcelony. Na tekstówkę zaprasza Stinger.

Primera Division / 13. kolejka
Spotify Camp Nou / 19.11.2011

Akt. 19/11/2011, 21:51 GMT+1

21:51
Na tekstówkę z Estadio Mestalla zapraszam za chwilę. Do przeczytania za kilka minut mówi zatem Stinger.
90
KONIEC MECZU! Barcelona wygrywa 4:0 z Saragossą i czeka na potknięcie Realu Madryt w Valencii. Tylko czy ono nastąpi?
90
Jesteśmy już w doliczonym czasie gry.
90
NIE MA GOLA! W znakomitej sytuacji strzeleckiej znalazł się Cuenca, ale uderzając z pięciu metrów posłal piłkę nad bramką gości.
21:44
matifcb - może być jeszcze odwrotny wariant, Mascherano na prawej (kilka razy grał tak w Liverpoolu), a Puyol na środku.
85
Poszedł na przebój Iniesta i nie skończyło się to dla niego najlepiej, gdyż zderzył się z dwoma, czy nawet trzema graczami rywali. Sędzia słusznie nie przerwał w tej sytuacji gry.
82
Aktywny od momentu wejścia na boisko jest Iniesta, zarówno jeżeli chodzi o walkę o piłkę w środku pola, jak i wychodzenie na wolne pole do prostopadłych zagrań. Teraz w ostatniej chwili zatrzymali go obrońcy, gdy rozpędzony wpadł w pole karne.
21:36
Skład Królewskich - Casillas, Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo, Khedira, Lass, Xabi Alonso, Özil, Cristiano Ronaldo i Benzema.
21:35
Valencia - Diego Alves, Miguel, Rami, Victor Ruiz, Jordi Alba, Albelda, Tino, Mathieu, Parejo, Feghouli i Soldado.
21:35
Poznaliśmy wyjściowe "11" na mecz Valencia - Real Madryt (to już za 25 minut)
75
Formalność dla Villi, a najwięcej splendoru w tej akcji spłynąć powinno na Isaaca Cuencę. Młody piłkarz Barcy skorzystał z przejęcia piłki pod polem karnym gości, dokładnie dośrodkował, a Villa główkując z kilku metrów nie mógł się pomylić.
75
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! 4:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VILLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
74
BLISKO INIESTA! Messi może nie chcieć podawać do młodego Cuenki, ale do Iniesty podaje chętnie. Ten jednak pomylił się o centymetry uderzając z kilku metrów. Pomylił się również arbiter, który w tej sytuacji wskazał na rzut rożny.
70
Ładna akcja Barcy... przerwana jednak przez sędziego, najprawdopodobniej przewinił w jej trakcie Cuenca.
67
Trzecia zmiana w zespole Barcy - David Villa zastąpił Febregasa.
66
Dwukrotnie owację od kibiców za swoje wyjścia do przodu zebrał Carles Puyol, ale całą akcję zakończyła nadmiernie egoistyczna akcja Messiego. Ponownie.
63
I jeszcze jeden kartonik, tym razem dla Rubena Micaela. Również za zagranie piłki ręką.
62
Żółta kartka dla Pique za zagranie ręką, jak najbardziej celowe.
21:18
matifcb - jako pierwszy udzieliłeś odpowiedzi poprawnej w 100%. Chodziło o powyższą czwórkę: Alan Shearer (ten nawet dwa razy), Thierry Henry, Ruud Van Nisterlooy i Les Ferdinand
57
Dwie zmiany w zespole gospodarzy - Andres Iniesta i Thiago Alcantara zastąpili Xaviego i Alexisa Sancheza.