Primera Division / 37. kolejka
Spotify Camp Nou / 05.05.2012

Akt. 05/05/2012, 22:49 GMT+2

22:48
    KONIEC!!1 Barca gromi Espanyol 4:0 po czterech golach Leo Messiego! To było piękne pożegnanie Pepa Guardioli z Camp Nou. Ja już się żegnam. Dobranoc
    90'
    Trzy minuty doliczone
    89'
    MESSI sam na sam w bramkarzem, przerzucił go ale piłka poleciała obok bramki. no nie wiem czy nie było karnego!
    87'
    Można napisać - król jest tylko jeden MESSI. Biedak Ronaldo nie może nic zrobić wobec takich wyczynów
    85'
    Jeszcze na koniec próbuje atakować Espanyol. Ale to już bardzo rozpaczliwe ataki
    83'
    Do xxxsilaczxxx: heheheh pewnie tak. Nie ma siły na Messiego
    81'
    Xavi zmienił Inestę
    80'
    Zaraz po bramce Messi podbiegł do Guardioli i wyściskał go serdecznie
    79'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl MESSSSIII! To był 50 gol w sezonie!!!!
    79'
    Tym razem karny jak najbardziej prawidłowy!
    78'
    RZUT KARNY DLA BARCY!!!
    77'
    Adriano schodzi, za niego Tello
    74'
    To już jego 49. gol w sezonie!!! Tym razem strzałem po długim rogu pokonał bramkarza!
    74'
    MESSI, MESSI, MESSI - i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOol 3:0 BARCA!!!
    74'
    POWINNA BYĆ BRAMKA DLA GOŚCI. WEISS wykrorzystał fakt, że Pinto wyszedł przed bramkę, ale na linii został Mascherano, który wybił piłkę!