Już od czterech meczów ligowych bez zwycięstwa pozostają piłkarze Valencii. W ostatnim meczu 11. kolejki podopieczni Unaia Emery'ego będą mieli szansę przerwać tę złą passę podejmując na Estadio Mestalla Getafe. Na ostatnią niedzielną tekstówkę zaprasza Stinger.

Primera Division / 11. kolejka
Estadio de Mestalla / 14.11.2010

Akt. 14/11/2010, 22:54 GMT+1

22:54
A za wspólnie spędzony wieczór dziękuje wszystkim Stinger, widzimy się na kolejnych tekstówkach, nie tylko z boisk Primera Division. Dobranoc.
90'
Koniec meczu. 2:0 wygrywa Valencia i to tyle co można o tym spotkaniu powiedzieć.
90'
Zagramy o trzy minuty dłużej.
90'
Żółta kartka dla Rafy... za zbyt sugestywne sugerowanie sędziemu, że popełnił błąd nie dyktując wolnego po faulu na nim.
86'
Kolejna kontra gospodarzy i po wrzutce Vicente wracający za akcją Borja spróbował uwieńczyć swój słaby występ efektownym samobójem... Codina jednak nie dał się zaskoczyć i złapał piłkę.
84'
Po zdjęciu z boiska Aduriza i przejściu na system 4-2-3-1 bardzo ożywili się skrzydłowi Valencii - Joaquin i Vicente napędzają ataki gospodarzy, ale trzeciego gola jeszcze (?) nie ma.
22:38
witretecki - z tym raczej będzie ciężko, przynajmniej w tym momencie. Ale pierwszy gol Costy rzeczywiście warty poszukania na internecie.
78'
JOAQUIN!!! Przypomniał swoje najlepsze lata skrzydłowy Valencii, zakręcił strasznie lewym obrońcą gości... ale uderzenie wylądowało na poprzeczce.
22:36
krzysieq - brawo, to jest właśnie Meho Kodro, były gracz nie tylko Realu Sociedad, ale również Barcelony prowadzonej przez samego Johana Cruyffa.
75'
Już po chwili Valencia stworzyła sobie szansę na podwyższenie wyniku, ale najpierw dobrze interweniował Codina, a potem dobitka właśnie Isco została zablokowana.
74'
Mamy drugą zmianę w zespole Valencii - Unai Emery zdecydował się wprowadzić młodego Isco, który z tego co słyszę bardzo dobrze wypadł w meczu Pucharu Hiszpanii. Młody gracz otrzymał owację (tak, tak) od publiki, a zastąpił bezproduktywnego Aduriza.
72'
Tymczasem na boisku chwila ataków Getafe - jakość strzałów i dośrodkowań na bramkę gospodarzy jednak pozostawia wiele do życzenia.
22:28
kuba1998, tokyoodrift - to nie jest Julio Salinas. Choć w pewien sposób jesteście na dobrym tropie.
22:27
Podpowiedź do zagadki - jest to koszulka pewnego baskijskiego zespołu, z którego wywodzi się pewien trener pracujący w polskiej lidze :).
67'
Podwójna zmiana w drużynie Getafe - z boiska zeszli Colunga i Casquero, a zastąpili ich Juan Albin i Miku.
67'
Kolejne zmiany - w zespole gospodarzy Vicente zastępuje Juana Matę.
66'
DEL MORAL! To chyba najaktywniejszy piłkarz gości w tym spotkaniu - tym razem spróbował swoich sił z dystansu, uderzenie w środek bramki wyłapał jednak Moya.
63'
Gdzie byli obrońcy Getafe? Tego nie wie chyba nikt, a wykorzystał to kapitan Valencii - dośrodkowywał z wolnego Tino Costa, a na raty strzelał tę bramkę Navarro. Pierwsze uderzenie obronił jeszcze Codina, przy dobitce nie miał jednak szans.