Hola z Estadio Juegos del Mediterráneo w Almerii. Przed nami mecz 19. kolejki między gospodarzami Unión Deportiva a Realem Madryt. Zaprasza Srogi

Primera Division / 19. kolejka
Power Horse Stadium / 16.01.2011

Akt. 16/01/2011, 20:53 GMT+1

20:53
Koniec meczu. Sensacja w Almerii, która remisuje z wielkim Realem 1:1. Piłkę meczową dla gości zmarnował Ronaldo. Oglądaliśmy bardzo ciekawe spotkanie. Teraz zapraszamy na tekstówkę z meczu Barcelony z Malagą
94'
POPRZECZKA PO STRZALE RONALDO!!!! POWINNO BYĆ 2:1
93'
RONALDO z wolnego strzela z rękę jednego z piłkarzy Almerii. Czy bęzie "11'? Nie ręka była milimetry przed polem karnym
91'
Real cośnie, teraz Di Maria przekłada obrońcę, strzela, ale zbyt lekko w środek bramki
90'
4 minuty doliczone
89'
Ulloa schodzi, wchodzi Goitom
88'
Ozil wycofał piłkę przed pole karne do Ronaldo, a ten strzelił jakieś 10 metrów nad bramką
87'
OZIL, OZIL zostaje faulowany. Może być groźnie
84'
VARGAS, teraz próba jednego z piłkarzy Almerii, ale strzela on wysoko nad poprzeczką
80'
RONALDO próbuje sam wymierzyć sprawiedliwość gospodarzom. Znów długo utrzymuje się przy piłce, zbyt długo, bo rywale szybko mu ją zabierają. Real jednak wciąż naciska
77'
Brawa dla Benzemy, który ładnie wyłożył piłkę do GRANERO, a ten huknął nie do odrony pod poprzeczkę
77'
Gooooooooooooooool 1:1 GRANERO!!!
74'
RONALDO chciał wymusić karnego. Portugalczyk przez chwilę myślał, że Real dostanie "11", ale sędzia pokazał, że gospodarze rozpoczną od bramki.
71'
RAMOS po wspominanym rożnym strzela z głowy, ale bramkarz ładnie broni. Kolejny rożny. To już 9 korner dla gości
70'
Di Maria z Benzemą - ładna wymiana piłki pomiędzy tą dwójką, ale znów tylko rożny dla Realu
69'
ROLANDO próbuje uderzać z wolnego, ale piłka odbija się od muru i wychodzi na rzut rożny
66'
Ogromne zamieszanie pod bramką Almerii, ale żaden z piłkarzy Realu nie potrafi oddać strzału
63'
Teraz chciał wziąć sprawy w swoje ręce (a raczej nogi) RONALDO, który popędził z piłką przez pół boiska, strzalił lewą nogą, ale bramkarz gospodarzy ładnie obronił
60'
PIATTI wpadł w pole karne, był tam jeszcze przewracany przez Ramosa, ale jakimś cudem zdołał dograć do ULLOI, który ładnie obrócił się z piłkę i strzałem po ziemmi tuż przy słupku pokonał Casillasa. Real ma pół godziny, aby się podnieść
60'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 1:0, sensacja w ALMERII, 1:0 dla gospodarzy!!!!!!!!!!!!!