Na koniec piłkarskiego weekendu w serwisie eurosport.pl witamy na Ramón Sánchez Pizjuán gdzie już za chwilę piłkarze Sevilli podejmą Villarreal. Na tekstówkę zaprasza Stinger.

Primera Division / 33. kolejka
Estadio Ramón Sánchez Pizjuan / 24.04.2011

Akt. 24/04/2011, 22:56 GMT+2

90
A JEDNAK - KONIEC MECZU! Sevilla pokonuje Villarreal 3:2, a za wspólnie spędzony czas dziękuje wszystkim Stinger. Trzymajcie się i uważajcie jutro na nadmiar pryskającej w Waszym pobliżu wody.
90+6
Ten mecz się chyba nigdy nie skończy, tym razem na murawie leży Zokora.
90+5
NIE MA GOLA! Po dograniu Rakiticia Romaric posyła piłkę obok bramki.
22:54
aneczka16987 - obejrzałem jakieś 600 odcinków. No, może trochę przesadzam :)
90+4
NIE MA GOLA! Po nieudanym wyjściu Diego Lopeza poza pole karne uderzał na opuszczoną przez niego bramkę Kone, Bruno zdążył jednak wybić piłkę głową.
90+3
Znowu piłkarze kłócą się między sobą na murawie, sędzia już nad tym zupełnie nie panuje.
22:51
Sędzia Mallenco doliczył 5 minut.
90+2
Była to ostatnia akcja tego napastnika w tym spotkaniu, bo na ostatnie minuty zastąpił go Aruna Kone.
90+1
NIE MA GOLA! Sprytnym strzałem szukał dalszego słupka Negredo, piłka minęła jednak bramkę.
90
Fenomenalnym dryblingiem popisał się przed momentem Cazorla, Rossiemu nie udało się jednak przejąć skierowanego w jego stronę podania.
22:48
smigler - w obecnym sezonie to całkiem sporo ich spotkań się świetnie oglądało, łącznie z meczami w pierwszej rundzie przeciwko Barcelonie i Realowi (z których obu to spotkań miałem przyjemność robić tekstówki).
87
Javi Varas broni strzał z dystansu Cazorli.
86
Hahahaha - czegoś takiego nie widziałem! Kibice Sevilli chcieli przerwać grę, bo znowu problemy zdrowotne miał Escude, więc momentalnie na boisku pojawiło się kilka dodatkowych piłek. Ale piłkarze Villarreal szybko je wykopali i gra toczy się dalej.
85
CZERWONA KARTKA DLA MARCHENY! Doświadczony obrońca gości fauluje szarżującego skrzydłem Perottiego za co otrzymał drugi w dzisiejszym spotkaniu drugi żółty kartonik i w konsekwencji czerwony.
84
Mnóstwo aktorstwa w ostatnich minutach na murawie, jak ktoś uważa, że w "Modzie na sukces" gra aktorów wygląda słabo, to zmieniłby zdanie oglądając ten, czy inne mecze Primera Division.
83
Zmiana w Sevilli - Capela zastępuje Renato.
22:41
smigler - mecze Villarreal w tym sezonie są zwykle tego godne :)
81
Ależ tempo spotkania, kolejny gol wydaje się tu kwestią czasu. Tylko dla kogo?
80
A ponieważ w tej akcji piłkarze gości nie przerwali gry, gdy na boisku leżał Escude, to na boisku rozpętało się małe piekiełko. Sędzia Undiano Mallenco ukarał za to żółtymi kartkami Marchenę i Romarica.
78
SŁUPEK!!!!!!!!! Kolejna akcja Villarreal, precyzyjnie rozegrana od własnego pola karnego. Kolejny raz sprzed pola karnego spróbował uderzyć Rossi, tym razem jednak jego strzał wylądował na słupku.