Nietypowo, bo w poniedziałek, odbędzie się jeden z najciekawszych meczów 10. kolejki Primera Division. Sevilla podejmuje Valencię. Oba zespoły mają ambicję awansować do Ligi Mistrzów. Piłkarze Valencii walczą o dodatkowy zaszczyt - strzelenie ligowego gola numer 4000 w historii klubu.

Primera Division / 10. kolejka
Estadio Ramón Sánchez Pizjuan / 08.11.2010

Akt. 08/11/2010, 23:26 GMT+1

23:25
Ja już się z Wami żegnam. Dzięki za wspólną zabawę! Dozo na kolejnych relacjach na eurosport.pl.
23:25
Koniec spotkania. Sevilla wygrała 2:0. Ładny, choć trochę za ostry mecz.
90+3
SŁUPEK! JESZCZE CAPEL WYKONAŁ PIĘKNY RAJD W SAMEJ KOŃCÓWCE. WPADŁ W POLE KARNE, MINĄŁ OBROŃCĘ I PIĘKNIE STRZELIŁ. Minimalnie niecelnie.
90'
Można już powoli podsumowywać ten mecz. A tu trzeba się posunąć do banału, że spotkanie ustawiła czerwona kartka. Choć śmiem wątpić, czy grając w 11 goście wywieźli by dziś choć punkt, bo Sevilla jest naprawdę dobrze dysponowana.
88'
ŚWIETNY STRZAŁ ALFARO Z DYSTANSU!!! Znowu gracz gospodarzy miał dużo miejsca w środku pola. Potężna bomba przeleciała nad poprzeczką.
23:17
Albo mikrofon telewizji ustawiony jest blisko trybuny ultras, albo Sevilla ma takich głośnych, fanatycznych kibiców. Doping jak w Polsce! To rzadkość w Hiszpanii (się było na Camp Nou, to się wie jak tam cichutko:).
86'
Zmiana w Sevilli. Escude za Navarro.
84'
Ambitna postawa Negredo. Stracił piłkę i za chwilę ją odebrał. Sevilla wykorzystuje grę w przewadze i spokojnie pyka sobie piłkę grając w dziada.
23:13
e_b: Jako że pierwsza odpowiedź się liczy, dostajesz punkt. To Zamorano:) A Salas wygląda tak.
81'
Zmiana w drużynie gości. Joaquin schodzi, Pablo Hernandez wchodzi.
80'
Trochę szkoda tej sytuacji Soldado, bo przy golu Valencii mecz nabrałby rumieńców. A teraz Alba zdenerwowany powalił rywala.
78'
ALEŻ SYPNĘŁO SYTUACJAMI!!! Najpierw sam na sam był Soldado z Valencii, za kilka sekund Alfaro. W obu przypadkach bramkarze górą. Uff, jest gorąco.
77'
Błyskotliwa akcja gospodarzy. Rozklepana obrona, dośrodkowanie Dabo wprost na głowę Alfaro. Mocny strzał i bramkarz bez szans.
76'
GOOOOOOOOOOOOOL. ALFARO I 2:0!
75'
Joaquin zakręcił z dystansu. Obok słupka.
73'
I zmiana w drużynie gospodarzy. Perotti zszedł, Alfaro wszedł.
72'
SZANSA NEGREDO! Piłka przepuszczona wzdłuż bramki, napastnik Sevilli strzela głową... ale obok słupka.
23:02
Prawdopodobnie ostatnia zagadka dnia. Ten wybitny napastnik strzelił dla Sevilli 21 goli. Jak się nazywa?
69'
Zmiana w Valencii. Alba za Mathieu.
68'
I kolejna akcja gości, ale Miguel zmarnował dobrze zapowiadającą się akcję dośrodkowując piłkę w sektor, gdzie nie było jego kolegów.