FC Barcelona oficjalnie nie zdobędzie dziś mistrzostwa Hiszpanii, ale może zapewnić je sobie na 99,9 procent. Po porażce Realu Madryt z Saragossą przewaga Dumy Katalonii nad Królewskimi może dziś wzrosnąć 11 punktów. Do zdobycia w czterech ostatnich kolejkach będzie 12. Warunkiem, by te obliczenia były prawdziwe, jest jednak wygrana Barcelony z Realem Sociedad na wyjeździe. Na relację zaprasza Stolar.

Primera Division / 34. kolejka
Reale Arena / 30.04.2011

Akt. 30/04/2011, 21:55 GMT+2

21:54
W czołówce tabeli niewiele to zmienia, ale za to Sociedad punkty przydadzą się w walce o utrzymanie. Tyle z San Sebastian. Dzięki za uwagę. Dziś jeszcze trwa GP na żużlu, a na więcej piłki zapraszamy jutro!
21:53
KONIEC. REAL SOCIEDAD WYGRYWA Z BARCELONĄ 2:1!
21:51
Już doliczony czas gry. Barca ciśnie...
21:49
dxbxik: Może za parę lat nauczysz się patrzeć na piłkę obiektywnie. Wykonanie karnego było beznadziejne, a spalonego wcześniej nie było. Fakt, koniec, kropka. A obrażać to próbuj swoich kolegów ze szkoły, bo nas to nie rusza.
88'
ALE AKCJA AFELLAYA! Niezły rajdzik zakończony strzałem. Ale ani on, ani koledzy, nie pokonali Bravo.
21:45
Jak zauważył komentator C+, w tym sezonie nie było jeszcze kolejki, w której obaj giganci La Liga przegraliby równolegle swoje mecze.
85'
Ostatnie minuty, wyrówna Barca czy przegra?
21:42
LFC Luizzs LFC: Nie trzeba się wstydzić chodzenia do kościoła:)
83'
GOOOOOOOOOOOOOL! ALE JAKIE beznadziejne wykonanie Prieto. I jaka beznadziejna interwencja Pinto. Ale to nieważne. BARCA PRZEGRYWA 1:2!
81'
RZUT KARNY DLA SOCIEDAD!
80'
KOLEJNA SZANSA IFRANA! No, no, no. Barca miała teraz cieplutko. Zespół uratował Pinto.
78'
Moim zdaniem spalonego nie było. Gol powienien być uznany. Dobry kontrargument dla teorii, że Barcelonie sprzyjają sędziowie.
77'
GOOOOOOOOL DLA BARCY. ALE NIEUZNANY! Milito był na dyskusyjnym spalonym. Strzelił głową i doznał kontuzji. Plaga w Barcelonie.
21:35
Bobik FCB: A widzisz, mamy różne dane. Ale wydaje mi się, że moje (hiszpańskie i bardzo specjalistyczne) źródło może być dokładniejsze.
21:33
Zagadka. Którzy dwaj piłkarze strzelili najwięcej goli w półfinałach Ligi Mistrzów (ile) od 1992 roku? Jest w tym gronie były barcelonista.
21:32
Podanie Demidova, Ifran z bliska wykańcza akcję. I możemy obstawiać, czy Barca jeszcze strzeli?
72'
GOOOOOOOOOOOL. WYRÓWNANIE. IFRAN. DOPIERO WPROWADZONY.
69'
Zmiana w zespole gospodarzy. Ifran za Tamudo.
67'
ALE RAJD MESSIEGO. PRZEZ PONAD POŁOWĘ BOISKA. Na koniec wyłożył piłkę do Thiago, strzał i pewna interwencja Bravo. Jeśli nie macie dość tej twarzy, to załączam fotkę:)