Za chwilę mecz Real - Almeria. Wita was Kaszaj

Primera Division / 38. kolejka
Bernabéu / 21.05.2011

Akt. 21/05/2011, 21:51 GMT+2

21:50
Koniec meczu. Real - Almeria 8:1. Ronaldo przeszedł w tym meczu do historii, a Dudek zaliczył ostatni występ w barwach Królewskich. Opuścił boisko w szpalerze piłkarzy. BRAWO. Żegna się z wami Kaszaj
89'
Tymczasem Lille traci bramkę w Paryżu. Mamy 1:1 z PSG.
WIDEO
Adebayor na 6:1
86'
Coż za wejście młodego piłkarza. Dostał piłkę od Ronaldo i bez problemów strzelił gola. Chłopak ma 21 lat. Czyżby to przyszłość "Królewskich"
87'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOol 8:1 JOSELU!!!
WIDEO
BENZEMA na 5:1
WIDEO
Adebayor na 4:1
85'
Benzema opuszcza boisko, wchodzi Joselu
WIDEO
Benzema na 3:1
82'
Realizator pokazuje na ławce Jurka Dudka, który maha do kibiców.
81'
ADEBAYOR STRZELA W POPRZECZKĘ. Jeszcze tak czyhał na dobitkę Ronaldo, ale był na pozycji spalonej.
80'
No to Real teraz może oszczędzić gości:)
78'
Boisko opuszcza Dudek, a piłkarze Realu ustawiają mu szpaler bijąc brawa. Piękny moment dla Polaka. Dudka zastąpił Jesus.
77'
Stało się to o czym pisałem przed chwilą. RONALDO ZDOBYWA DRUGĄ BRAMKĘ W MECZU A SWOJĄ 40. w TYM SEZONIE. BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!!
77'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOol RONALDOOOOOOOOOOOOOOO 7:1!!!
77'
Do oki717: Odpoczywają
76'
Almeria nie ma już ochoty grać dziś w piłkę. A Real owszem, bo przecież jeszcze Rolando poluje na swoje 40 trafienie, więc gospodarze będą jeszcze atakować.
74'
Znów zaspała obrona gości i po rzucie rożnym w polu karnym Almerii odnalazł się Adebayor, który zdobył bramkę na 6:1. To już jego trzecie trafienie w tym spotkaniu.
73'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 6:1 ADEBAYOR!!!
69'
RAMOS Z GŁÓWKI, powinno być 6:1, ale bramkarz cudem wybija piłkę. Goście są już totalnie rozbici.