O ewentualne odrobienie strat do Barcelony i dla przetarcia przed meczem w Lidze Mistrzów z Tottenhamem grają dziś piłkarze Realu Madryt ze Sportingiem Gijon. Na relację zaprasza Stolar.

Primera Division / 30. kolejka
Bernabéu / 02.04.2011

Akt. 02/04/2011, 19:55 GMT+2

19:55
To tyle z Bernabeu, dzięki za uwagę i do zobaczenia później.
19:55
Zobaczymy, jak odpowie Barcelona. Mecz dziś o 22. Relację poprowadzi Kali. A ja o 20.45 zapraszam na derby Mediolanu.
19:54
KHEDIRA STRZELA! ALE ZAMIESZANIE! Casillas w polu karnym! I KONIEC MECZU. REAL PRZEGRYWA.
90+2
Wreszcie dobra akcja Adebayora. Głową wybił piłkę z rąk Pablo. Ale bramkarz w porę naprawił swój błąd.
90"1
ADEBAYOR NIE WYKORZYSTAŁ IDEALNEJ SYTUACJI! Sam na sam, kilka metrów przed bramką! No to już było przegięcie.
89'
Canales zdecydował się na strzał, wywalczył rzut rożny. Ostatnie szanse Realu na choćby remis.
88'
STRZAŁ OEZILA!!! Tuż nad poprzeczką.
86'
WIELKIE ZAMIESZANIE POD BRAMKĄ SPORTINGU! Było tam kilka prób strzału. Ostatecznie skończyło się faulem Novo i żółtą kartką.
19:44
Buster: Hahaha, a więc taki był Twój sekret. Pozdrów tatę:)
84'
Żółta kartka dla bramkarza Pablo za grę na czas.
83'
CO ZA NIESŁYCHANA SYTUACJA! Sporting wybija piłkę z linii bramkowej! Strzelał Kheidra. Jak niewiele brakowało.