Już tylko minuty dzielą nas od największego z największych meczów w piłce klubowej. Chyba nawet finał Ligi Mistrzów nie niesie ze sobą tylu emocji co Gran Derbi! Real kontra Barca! Na tekstówkę zaprasza Kali.

Primera Division / 32. kolejka
Bernabéu / 16.04.2011

Akt. 16/04/2011, 23:58 GMT+2

23:58
Tyle już ode mnie! Dzięki za udział. W komentarzach było lepiej, niż przypuszczałem. Dzięki za to. Pozdro i do następnego!
23:55
Więcej takich spotkań! I to podobno był ten "najmniej ważny" mecz z nadchodzących Gran Derbi. Co się będzie działo w Lidze Mistrzów?
23:54
23:53
FANTASTYCZNE WIDOWISKO NA SANTIAGO BERNABEU!!!
23:52
KONIEC!!!!
90+3
NIE MA SPALONEGO!!! Wystarczyło Villi TYLKO dobrze przyjąć piłkę! Ta jednak padła łupem Casillasa!
90+2
Żółta kartka dla Xaviego.
90+1
MESSI WKURZYŁ KIBICÓW! Kopnął z całą siłę piłkę w trybuny! W jego stronę poleciały jakieś przedmioty! Nieładne zachowanie Argentyńczyka!
90
CZTERY MINUTY DOLICZONE!
90
AFELLAY!!! INDYWIDUALNA AKCJA HOLENDRA!!! Mocny strzał zza pola karnego! Tuż nad poprzeczką!
89
KHEDIRA!!! Kibice Realu mogą tylko zapytać: CZEMU W ŚRODEK??? Dobra pozycja na strzał, ale Niemiec kopnął tam, gdzie stał Valdes!
23:47
To był 29 strzał Ronaldo przeciwko Barcelonie! Chodzi o tego gola z karnego! Pierwsza bramka CR7 w meczach z "Blaugraną"!
86
VILLA!!! Sytuacyjny strzał! GÓRĄ CASILLAS!!!
86
VALDES POZA WŁASNYM POLEM KARNEM! Błyskawiczna decyzja i laga daleko na połowę Realu!
85
Czy któraś drużyna zada jeszcze decydujący cios? Ostatnie minuty! Co tu się będzie działo!!!
82
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 1:1!!! RONALDO!!!! CR7 SIĘ PRZEŁAMAŁ!!! W końcu trafił z Barceloną! Zmylił zupełnie Valdesa!!!