Real Madryt ma napad marzeń, ale początek obecnego sezonu nie pokazuje, jaką siłą rażenia dysponują "Królewscy". Spotkanie z Deportivo jest teoretycznie łatwe, ale przed zbytnim opytmizmem przetrzega Jose Mourinho. - To kolejny trudny przeciwnik - powiedział Portugalczyk. Na relację z meczu Real - Deportivo zaprasza jk!

Primera Division / 6. kolejka
Bernabéu / 03.10.2010

Akt. 03/10/2010, 22:49 GMT+2

22:49
Real rozstrzelał Deportivo udowadniając, że gorsze chwile ma już za sobą. Dzięki, że byliście z nami. DOBRANOC!
91'
KONIEC MECZU!
90'
Wspaniałe, kilkudziesięciometrowe podanie Alonso do Ronaldo, który cudownie przejął piłkę oddając równie cudowny strzał!
89'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Cristiano Ronaldooooo!!! 6:1!
87'
Dobrze ustawiony mur Realu!
86'
Próba zagrania klepki i faul... tuż za polem karnym Realu... będzie okazja dla Depo na drugiego gola
83'
Diarra! Odwazna decyzja i... piłka ląduje w rękach kibiców siedzących w górnych rzędach :)
79'
Piłka przeleciała nad Marcelo i znacznie spóźnionym Casillasem i 28-letni Hiszpan strzela (głową) pierwszego gola z gry w tym sezonie!
79'
GOOOOOOOOOOOOL dla gości!!! Zaskakujący! Juan Rodriguez!
74'
RONALDO!! Genialne zagranie Di Marii na lewo do Portugalczyka, ten zamiast oddać do wolnego w środku pola karnego Higuaina, kropnął ile sił w boczną siartkę...
72'
Deportivo chwilami prezentuje coś, co można nazwać parodią piłki. Goście wyglądają jak dzieci we mgle. szykuje się szóste trafienie Realu...
70'
Czas zmian :) W towarzystwie gromkich braw boisko opuszcza Mesut Ozil. W jego miejsce Granero
68'
Aythami pojawił się w miejsce Portugalczyka
66'
Jak pech, to pech. Strzelec swojaka opuszcza boisko w towarzystwie medyków...
63'
Radość Realu po czwartym golu
60'
Ronaldo oddawał do Marcelo, pomiędzy nimi zawieruszył się Ze Castro, który nieudolnie wbił piłkę do własnej bramki!
60'
GOOOOOOOOOOOOOOL!!! MACELO!
56'
Co ciekawe, Deportivo nie chowa się za podwójną gardą, tylko próbuje odważnych ataków... jednak może to się źle skończyć
54'
Ronaldo na lewo do Ozila, ten do środka do Higuaina, który mając przed sobą pustą bramkę, strzela czwartego gola dla Realu!