Zbliżamy się pomału do końca Super Niedzieli na eurosport.pl. Przed nami jeszcze klasyk Ligi Francuskiej (na ktory zaprasza Kuba), a także derby Madrytu - za kilka minut na Santiago Bernabeu piłkarze Realu podejmą Atletico. Na relację z tego spotkania zaprasza Stinger.

Primera Division / 10. kolejka
Bernabéu / 07.11.2010

Akt. 07/11/2010, 22:52 GMT+1

22:52
Za wspólnie spędzony czas (uwzględniając także dzisiejsze wcześniejsze mecze) dziękuje Stinger, zapraszam na kolejne tekstówki na eurosport.pl. Choć już raczej nie dzisiaj.
90'
Tymczasem sędzia Mateu Lahoz kończy to spotkanie, 2:0 dla Realu, a sam mecz zaskakująco spokojny mial przebieg, jak na bogatą historię derbowych spotkań w Madrycie.
22:50
JEDNAK OZIL JEST NA BOISKU! To Di Miaria z niego zszedł, ehhh :). Zakręciłem się nieziemsko... przy waszej niewielkiej pomocy, za którą serdecznie dziękuję :). To był długi dzień...
90'
Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry.
90'
CO TO BYŁBY ZA GOL! Najpierw plecami podawał spod linii bocznej Ronaldo, a po dośrodkowaniu do strzału głową doszedł Sergio Ramos... i jakimś cudem nie trafił w bramkę.
22:46
Mam dzisiaj bardzo zły dzień z tymi zmianami, to jakaś plaga - oczywiście zeszli Ozil z Carvalho, za tego drugiego wszedł Albiol, o czym chyba nie wspomniałem wcześniej.
88'
MARCELO! Przypomniał o sobie Brazylijczyk, korzystając z odegrania piłki przez Benzemę, uderzenie broni jednak De Gea. Po chwili czyni to samo ze strzałem Khediry.
85'
DE GEA! Po raz kolejny dobrze interweniuje bramkarz gości, tym razem łapiąc strzał Ozila, który kolejny raz dzisiaj zakręcił obroną "Los Colchoneros".
83'
Jest zmiana w Realu, ale dotyczy innych graczy - z boiska zszedł Mesut Ozil, a zastąpił go Mahamadou Diarra.
82'
Ostro było w polu karnym po wrzutce z rożnego, główną tego ofiarą był Ricardo Carvalho - Portugalczyk po zderzeniu jest dość mocno oszołomiony, a do tego jeszcze krwawi, mając rozciętą skórę pod okiem. Nie wiadomo, czy będzie w stanie grać dalej.
79'
W odpowiedzi kontratak Atletico - Aguero jest niby samotny w tym ataku, ale poradził sobie bardzo dobrze i groźnie uderzył, Casillas jednak wybił piłkę na róg.
78'
RONALDO! I RONALDO! Co z tego, skoro oba uderzenia Portugalczyka zostały zablokowane przez obrońców gości.
22:35
marcelino27 - dobre porównanie, choć mam wrażenie, że mimo wszystko Atletico jest groźniejsze w ofensywie, niż na Santiago Bernabeu uczynił to Milan.
77'
A w międzyczasie jeszcze żółtą kartkę dostał Ricardo Carvalho.
77'
Ale domagałem się Diego Costy i w końcu pojawił się i on - choć nastąpiło topiero teraz, a zastąpił na murawie Simao.
22:32
Bartek_Kaczor/zurawski12 - macie oczywiście rację, zszedł Tiago, wszedł Raul Garcia.
75'
REYES! Były gracz Realu przypomniał o sobie w tej części gry, uderzył z poza pola karnego... piłka powędrowała minimalnie ponad poprzeczką.
69'
Zmiana w zespole Atletico - schodzi z boiska Raul Garcia, którego zastąpił Diego Costa.
68'
Rośnie tempo meczu, rośnie też jego temperatura! Tu jeszcze jakieś gole powinniśmy obejrzeć...