Siemandero. Kali z tej strony. Ale tylko przez chwilę, bo za moment stery przejmie Stolar. Niezłe zamieszanie towarzyszło temu spotkaniu. Ostatecznie Osasuna podejmie u siebie Barcelonę 45 minut później, niż zakładano wcześniej.

Primera Division / 14. kolejka
Estadio El Sadar / 04.12.2010

Akt. 04/12/2010, 22:38 GMT+1

22:38
    Dzięki za uwagę. Wszystkich zapraszam na relację z Realu. Czołgiem!
    22:37
    KONIEC MECZU! MIMO PROBLEMÓW Z TRANSPORTEM I PRZEZ 15 MINUT Z PRZECIWNIKIEM, BARCA SPOKOJNIE WYGRYWA 3:0!
    22:37
    MesQueUnClubFCB: Właśnie była taka zmiana, ale nie zdążyłem napisać.
    90'
    MYŚLAŁEM, ŻE KRKIĆ TRAFIŁ DO BRAMKI:) Ale był to strzał obok słupka, tylko piłka zaplątała się w siatkę.
    22:34
    Eder 123: Za całym szacunkiem, ale dla mnie Sneijder nie ma z nimi sznas. W Interze bardziej nagrodziłbym Diego Milito, choć Sneijder zasłużył się też dla Oranje.
    86'
    VILLA MARNUJE KOLEJNĄ SYTUACJĘ! Tym razem Pedro wypuścił go sam na sam i wicekról strzelców mundialu znów nie pokonał bramkarza.
    84'
    Rzut karny całkowicie zasłużony. Sergio wpadł od tyłu na Messiego. A on strzałem ośmieszył Ricardo, posyłając bramkarza w jeden róg, a piłkę w drugi.
    83'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! MESSI I 3:0.
    83'
    RZUT KARNY DLA BARCELONY!!!
    82'
    Zmiana. Wywołany przez nas Xavi schodzi, wchodzi Keita.
    22:26
    zbigniu123: Właśnie o to mi chodzi, że niektórzy zapominają o meczach z początku roku:) Ale trafia do mnie też argument, żeby ukoronować karierę Xaviego. Hmm, twardy orzech:)
    22:24
    I socios z Katalonii znów będą wyglądać tak:
    22:22
    "plan wykonany już jest" - pisze krystianfcb. Też mi się tak zdaje, ten mecz nie będzie już miał dramaturgii:)
    75'
    VILLA NIE BĘDZIE JUŻ MIAŁ LPESZEJ SYTUACJI! Xavi wypuścił go w uliczkę i sam na sam, lecz David dziugnął piłkę czubkiem buta prosto w bramkarza.
    22:19
    A jak myślicie, kto w tym sezonie powinien dostać Złotą Piłkę? Możemy się chyba ograniczyć do Messiego i Xaviego:) Ja uważam, że Messi, za te mecze z zeszłego sezonu, które wygrywał seryjnie w pojedynkę.
    71'
    I żółtko dla Punala.
    70'
    Mała awantura na murawie. Busquets faulowany.
    68'
    I kolejna akcja Messiego, który był bliski wykończenia akcji Pedro.
    67'
    Messi ma już 14 goli na koncie w tym sezonie La Liga. A teraz miał jeszcze jedną okazję, lecz powstrzymał go bramkarz.