Witamy na ostatniej niedzielnej relacji na naszej stronie. Nie oznacza to jednak, że będziemy narzekać na brak emocji. Wręcz przeciwnie. Czekają nas drugie dziś derby - Andaluzji. Relację do 45. minuty z meczu Malaga - Sevilla poprowadzi jk! Po przerwie stery przejmie Stinger.

Primera Division / 3. kolejka
Estadio La Rosaleda / 19.09.2010

Akt. 19/09/2010, 22:51 GMT+2

22:51
KONIEC! Pan Delgado Ferreiro zakończył Derby Andaluzji, z których zwycięsko wychodzi Sevilla. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, dzięki także, że byliście dzisiaj z nami i zapraszamy jutro. Dobranoc.
90'
Chciałbym napisać, że coś się dzieje... ale nie lubię kłamać.
90'
To już doliczony czas gry, zagramy o 4 minuty dłużej.
88'
I jeszcze jedna zmiana wśró gości - Kanoute zastępuje Negredo, kolejny mecz bez zdobytej bramki gracza, który wciąż liczy na powrót do reprezentacji Hiszpanii. Choć trzeba przyznać, że bardzo się stara.
86'
W międzyczasie na boisku pojawił się Romaric za Cigariniego i wprowadzony z ławki pomocnik już zapracował na... tak, tak - żółty kartonik.
85'
Goście, może w ostatnich tygodniach nie prezentuję się korzystnie na zespół, ale są wystarczająco doświadczeni i wyrachowani, by na La Rosaleda dość pewnie kontrolować sytuację. Szczególnie dobrze im idzie rozbijanie ataków gospodarzy.
81'
Trzecia i ostatnia zmiana w zespole gospodarzy - Edinho zastąpił Fernando.
78'
chudy132 - sprawdziłem gola Caceresa dokładniej: dośrodkowanie z wolnego autorstwa Guarente, piłka dochodząca do bramki i Caceres uprzedził strzałem głową interweniującego bramkarza.
77'
A po chwili kolejny kartonik - tym razem dla gracza gości Acosty, który sfaulował Silvę.
76'
Od dawna już nie mieliśmy żółtej kartki - tym razem otrzymał ją Eliseu, który zbyt szybko chciał wykonać rzut wolny. Po chwili wykonał go zgodnie z planem, ale nic z tego nie wyniknęło.
73'
ACH!!! Świetnie kontrę gospodarzy rozpoczął Quincy, który w środku pola poradził sobie z dwoma przeciwnikami, dobrze zagrał na lewą stronę do Eliseu, którego jednak dośrodkowanie było zbyt głębokie i wyłapał je bez problemu Palop.
70'
Kolejna zmiana wśrod gospodarzy - Brazylijczyk Sandro Silva zastąpił Apono, który zresztą zareagował bardzo nerwowo na fakt bycia zdjętym z boiska.
69'
Tak, tak - mamy kolejny żółty kartonik, tym razem dla Perottiego, który złapał w parterze piłkę w ręce, bez żadnego powodu to uzasadniającego.
68'
ELISEU Z PRZEWROTKI! Efektownie złożył się Portugalczyk, nie trafił jednak w bramkę, a sędzia i tak odgwizdał za wysoko podniesioną nogę.
66'
Zmiana w zespole gości - schodzi strzelec pierwszego gola Alfaro, a zastępuje go Lautaro Acosta.
65'
NEGREDO!!! Świetnie podciął piłkę napastnik gości i ta trafiła w słupek! Dobitka Zokory była już zupełnie nieudana.
60'
Zmiana w zespole gospodarzy - Luque zastąpił Juanmiego.
22:18
kulturalny_znawca_sportów - trener Sevilli jest zwolennikiem rotacji, właśnie z tego powodu nie ma w składzie Luisa Fabiano (a także Jesusa Navasa). Jedynymi graczami gości, którzy pauzują z powodu urazu są: Renato, Fazio i Dragutinović.
59'
Sędzia Ferreiro nie próżnuje, wyciąga z kieszonki zółty kartonik co chwilę - tym razem dla Dabo, który nieprzepisowo sfaulował Eliseu.
57'
Odpowiada Sevilla - uderza z dystansu Dabo, dobry strzał, Galatto musi ratować się wybiciem piłki na korner.