Zaledwie 11 groszy można zarobić za postawioną złotówkę na piłkarzy Barcelony w meczu 29. kolejki Primera Division przeciwko Getafe. Choćby to pokazuje, że gracze "Blaugrany" są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, by potem móc w spokoju obejrzeć derby Madrytu. Na razie witamy na tekstówce z Camp Nou.

Primera Division / 29. kolejka
Spotify Camp Nou / 19.03.2011
Piotr Kwiatkowski

Akt. 19/03/2011, 21:55 GMT+1

21:55
A za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, za około godzinę zapraszając na tekstówkę z walki Witalija Kliczko z Odlanierem Solisem.
90
KONIEC MECZU! Barca wygrywa 2:1, powiększając przewagę nad Realem Madryt do ośmiu punktów. A Real już za chwilę zaczyna derby Madrytu, na które zaprasza niezwykle bojowo na nie nastawiony Kali :).
90+3
Dwa razy zagościli na przedpolu bramki Valdesa goście, dwa razy jednak obrońcy Barcy stanęli na wysokości zadania i gościom nie udało się oddać nawet strzału.
90+3
GETAFE W ATAKU!
90+2
W końcu jednak ją stracili i w konsekwencji otrzymał zółty kartonik, przez który nie zagra w wyjazdowym meczu z Villarreal!
90+1
Z niespodzianki chyba nici, piłkarze Barcy na połowie gości spokojnie utrzymują się przy piłce.
90
Zagramy dłużej o 3 minuty.
90
Warto podkreślić, że ten sam Del Moral strzelił również w meczu rundy jesiennej, wtedy na stadionie Getafe Barca wygrała 3:1.
89
Zmiana w Barcelonie - schodzi z boiska Villa (spytałem się jeszcze Kalego, czy to na pewno on), a zastępuje go Jeffren.
88
Może jeszcze emocje przed nami - po dośrodkowaniu z prawej strony piłka przechodzi po czuprynie Miku, a nadbiegający Manu del Moral idealnym strzałem z woleja nie daje szans Valdesowi.
88
GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! 2:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MANU DEL MORAL!!!!!!!!!!!!!
21:47
MesQueUnClubFCB, Steffusia - rzeczywiście macie rację, Villa sobie stoi (czy też czasami biega) na dole obrazu telewizyjnego, to był rzeczywiście Iniesta, który zszedł.
86
A spotkanie na Camp Nou wygląda na takie, w którym oba zespoły chętnie już usłyszałyby końcowy gwizdek sędziego.
21:45
Metalowiec666 - to efekt kontuzji mięśniowej odniesionej w meczu z Sevillą.
81
David Villa już dzisiaj gola nie strzeli - zastępuje go Ibrahim Afellay. Co pokaże w ciągu 10 minut Holender?
79
Fajnie chciał teraz zagrać Messi do wychodzącego z drugiej linii Keity, ale gąszcz nóg pilkarzy Getafe okazał się zbyt gęsty.
76
Po kilku minutach ataków gości "Dumie Katalonii" udało się w końcu opanowac sytuację, ale podopiecznych Guardioli zadowala kontrola w strefie środkowej boiska.
21:34
Kontynuując temat beach soccera: Kali podesłał mi właśnie wyniki z dzisiaj - Sat, March 19th: Lokomotiv Moscow 2-3 Seattle Sounders, Corinthians 3-4 Sporting Portugal, Boca Juniors 4 (9)-4 (10) Milan, Vasco 4-5 Barcelona. Polacy bez goli.
21:31
kacperson07 - nic chyba na ten temat nie widziałem w schodzących depeszach, a nie bardzo mam czas, by specjalnie się tym zająć.
70
Getafe w ataku! Bardzo aktywny jest Miku, ale groźnie było teraz po główce del Morala, któremu niewiele zabrakło, by wykorzystać nieudane wyjście z bramki Valdesa do centry z rzutu rożnego.