Deportivo La Coruna to najbliższa przeszkoda w drodze Królewskich po tytuł. Wyjazdowe spotkanie na El Riazor spacerkiem raczej nie będzie. Przekonało się o tym niedawno Villareal. Mecz jest też ważny dla Cristiano Ronaldo, który traci dystans do Messiego w walce o tytuł Króla Strzelców. Na relację zaprasza Stolar.

Primera Division / 25. kolejka
Abanca-Riazor / 26.02.2011

Akt. 26/02/2011, 23:53 GMT+1

23:53
To tyle z La Coruni. Wpadajcie jutro na kolejne tekstówki, a teraz już mówię Wam dobranoc!
23:52
Z prostego rachunku wynika, że Real potrzebuje teraz zwycięstwa w Gran Derbi i potknięcia Barcy w dwóch meczach. Patrząc na formę obu zespołów, jakoś trodno uwierzyć w ten scenariusz.
23:51
KONIEC MECZU! Przewaga Barcelony nad Realem wzrosła do siedmiu punktów!
90+4'
To nie jest dzień Benzemy. Znowu potknął się przy strzale. O piłkę.
90+2
Oezil po heroicznej walce wywalczył rożny. Już wykonany, KRÓLEWSCY REKLAMUJĄ RĘKĘ, ale sędzia jest niewzruszony.
90'
Cztery minuty dolicza arbiter.
89'
Chyba był faulowany Adebayor, albo ja dałem się nabrać. Nie ma wolnego.
88'
Real jeszcze nie rezygnuje, ostatnie minuty.
23:42
Nie chcę tu nikogo denerwować, ale jeśli nie padnie gol, Real będzie mógł pozbyć się złudzeń o tytule:/ No chociaż jeszcze Barca ma mecze z Valencią i Sevillą.
85'
ALE SIĘ OŚMIESZYŁ BENZEMA! Piłka zaplątała mu się między nogami. A miał dwa metry od bramki.
83'
Zmiana w Depor. Riki za Sanda.
82'
RONALDO STRZELA W SŁUPEK! Jeszcze Di Maria - dobitka! I Aranzubia popisuje się najlepszą interwencją meczu. NIE MA GOLA, a było tak blisko.
81'
Jeszcze jeden strzał Cristiano. Ale piłka nie ma dziś ochoty przekraczać linii bramkowej. Dobra wiadomość (dla fanów Królewskich) jest taka, że Real atakuje coraz lepiej.
79
SŁUPEK RATUJE GOSPODARZY! Adebayor strzelał po dośrodkowaniu z wolnego!
78'
KLASYCZNY TOMAHAWK Ronlado! Bramkarz z trudem broni!
77'
No, może teraz. Rzut wolny i okazja dla Ronaldo!
76'
Żółta kartka dla Peraza z Depor.
74'
Real wyprowadził kontrę w sześciu na czterech. Ale za jej wykończenie wziął się Carvalho. Trafił w obrońcę.
73'
A tak poważnie, to 20 minut z doliczonym czasem zostało Realowi. A tu nawet na celny strzał się nie zanosi.