Rumunia - Ukraina: wynik meczu na żywo i relacja live - Euro 2024

0
Przemysław Kuwał

Akt. 17/06/2024, 16:56 GMT+2

16:55
Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze. O godzinie 18 starcie Belgia - Słowacja. Do następnego!
16:55
Tak cieszyli się piłkarze reprezentacji Rumunii.
16:54
To było wspaniałe popołudnie dla rumuńskich kibiców w Monachium.
Rumuni wykorzystali tak naprawdę wszystkie szanse. Ukraińcy nie mieli nic do powiedzenia. Zwycięzcy grali bardzo zespołowo i to było kluczowe.
16:52
Rumunia
Koniec! Co za mecz Rumunów i piękne, zasłużone zwycięstwo.
93'
Ukraina
Ukraińcy próbują jeszcze strzelić honorowego gola, ale robią to bardzo chaotycznie.
90'
Sędzia doliczył cztery minuty. Tu się nic już nie zmieni. Duża niespodzianka. Na razie największa na tych mistrzostwach.
16:46
Rumunia
A tu jeszcze raz piękny strzał Stanciu w obiektywanie fotoreportera.
86'
Rumunia
W ekipie Rumunów na murawie piłkarz Rakowa Rakovitan. On wszedł za strzelca pierszego gola, a więc Stanciu.
84'
Ukraina
Mudryk pognął lewą stroną. Mógł chyba podać do kolegi, ale tego nie zrobił. Na koniec kopnął mocno niecelnie. Słaby występ największego gwiazdora ukraińskiej piłki ostatnich lat.
16:40
Rumunia
W całym spotkaniu jak na razie Rumuni mają na koncie pięć celnych strzałów, a rywale tylko jeden.
82'
Rumunia
Rumuni spokojnie kontrolują wydarzenia na murawie. Ukraińcy nic nie mogą zrobić.
77'
Ukraina
W końcu ładny strzał Ukraińców, konkretnie Sudakowa. Pięknie jednak obronił Nita.
70'
Ukraina
Ukraińcy mają 20 minut na zmienie obrazu tego meczu. Na razie trzeba jednak strzelić chociaż jednego gola.
69'
Rumunia
Bramkarz Rumunów Nita cały czas mocno się nudzi. Ukraińcy bezradni.
63'
Ukraina
W zespole Ukrainy za to trzy zmiany. Na ławce są już Stepanenko, Szaparenko i Cygankow. Za nich: Brażko, Jaremczuk i Jarmołenko
62'
Rumunia
Schodzi Man, a wchodzi syn słynnego Gheorge Hagiego - Ianis. Na murawie nie ma też już w ekie rumuńskiej Comana. Za niego Mihaila.
16:20
Rumunia
57'
Rumunia
GOL! Coś niesamowitego! Trzecia bramka dla Rumunów. Tym razem Dragus, który z bliska wykorzystał podanie Mana. Ukraińcy na łopatkach.
56'
Rumunia
Znów błąd obrony Ukrainy i mogło być już 3:0. Strzał Ratiu świetnie obronił jednak Łunin. W końcu jego dobre zagranie.