Polska - Holandia: wynik meczu na żywo i relacja live - Euro 2024

Akt. 16/06/2024, 16:56 GMT+2

16:55
Dziękujemy za śledzenie na żywo i zapraszamy już na piątkowy mecz z Austrią.
16:54
Przegrywamy na otwarcie Euro z Holandią 1:2. Wielka szkoda, bo szczególnie w ostatnich minutach Polacy walczyli z absolutnie wszystkich sił i niewiele zabrakło im do wyrównania. Kończymy bez punktów, ale z nadzieją, że w piątek przeciwko Austrii może być naprawdę dobrze.
96'
Koniec...
95'
Bomba Zalewskiego z dystansu i znów broni Verbruggen!
93'
Dobra akcja, strzał z dystansu Modera i broni Verbruggen. Jeszcze walczymy!
92'
Piotrowski faulował w ataku van Dijka.
91'
Pięć minut doliczone.
90'
Niemożliwe! Szalony rajd Piotrowskiego, wyłożenie do Świderskiego, a jego strzał z wielkim trudem obronił Verbruggen! To była ta szansa!
89'
Kiwior czysto zabrał piłkę Frimpongowi i ruszyliśmy do przodu. Nie trwało to jednak długo. Weghorst leży na murawie i kradnie już cenne sekundy.
86'
Zostało nam kilka minut. Jeszcze trzeba spróbować. Tu da się strzelić gola. Bereszyński zmienił Salamona.
86'
85'
Wielka szkoda, bo od dłuższego czasu broniliśmy się naprawdę dobrze, a i próbowaliśmy się odgryzać z przodu.
84'
Niestety… Weghorst daje prowadzenie Holandii… Świetna akcja naszych rywali i rezerwowy napastnik trafia z kilku metrów. Tym razem nawet Szczęsny nie mógł nic zrobić…Jest 1:2.