Euro 2024. Polska - Francja: wynik meczu na żywo i relacja live - ME w piłce nożnej

20:00
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relację z ostatniej kolejki w grupie D.
19:57
Grupę D niespodziewanie wygrywają Austriacy dzięki wygranej z Holandią 3:2. Pomarańczowi do końca będą czekali na to, co zrobią inne drużyny w trzeciej kolejce.
19:57
Polacy honorowo żegnają się z mistrzostwami, a Francuzi wychodzą z drugiego miejsca.
90+7
Koniec! 1:1 z wicemistrzami świata na pożegnanie z Euro.
90+6
Mbappe leży w polu karnym po zderzeniu z Dawidowiczem, ale sędzia nakazuje grać.
90+5
Mały bilard w naszym polu karnym. Na szczęście, Polacy wybijają piłkę
90+4
Zieliński źle podawał do Świderskiego. Jeszcze trzeba uważać.
90+3
Świderski z kartką. Uciekał mu Hernandez. Taktyczny faul.
90+2
Mbappe - rykoszet - Skorupski.
90
Teraz Polacy bronią się w całości na swojej połowie, a arbiter doliczył pięć minut.
89
Wchodzimy w decydujący fragment meczu. Francuzi próbują jeszcze szukać zwycięskiego trafienia.
88
Ucierpiał Giroud. Żółta kartka dla Dawidowicza.
87
Znowu czujny w bramce Skorupski, znakomicie uprzedził Griezmanna!
86
Randal Kolo Muani wchodzi na plac gry w miejsce Dembele.
85
Świetna szansa Francuzów! Strzelał Giroud, uratowała nas ofiarna interwencja Bednarka!
84
Piłka w rękach Maigana, sprzed pola karnego strzelał Urbański.
83
Moder wrzucał do Lewandowskiego! Będzie korner dla Polski!
82
Polacy rozochocili się! Strzelał Lewandowski! Niecelnie.
81
W międzyczasie dwa gole zobaczyli kibice w Berlinie - dla Holandii, i Austrii. Jest 3:2 dla tej drugiej reprezentacji.