Anglia - Słowacja. Wynik meczu Euro 2024 na żywo i relacja live online: 1/8 finału ME - piłka nożna

Euro / 1/8 finału
Veltins-Arena / 30.06.2024

Akt. 30/06/2024, 20:41 GMT+2

Za dziś dziękujemy i już zapraszamy na live'a z meczu Hiszpanów z Gruzinami.
20:40
To był dziwny mecz, ale też pełen emocji, byliśmy sekundy od megasensacji, ale wtedy na murawie pojawił się on. Jude Bellingham.

KOOONIEC. ANGLIA GRA DALEJ.
121
Jedna doliczona minuta.
121
Uderzał Toney po kontrze. Bardzo mocno, delikatnie nad bramką.
120
"Będąc szczerym, był to najbardziej niezasłużony zwrot akcji w historii Euro". Trafny tweet, my już wchodzimy w ostatnią minutę gry.
117
Anglicy obecnie drżą o wynik, ale tak cieszyli się nie dalej, jak kilkanaście minut temu, gdy padała bramka na 2:1.

117
Anglicy bronią już właściwie całym zespołem do 35. metra. A jakże, hokejowy zamek.
114
Kolejne bardzo ładne zdjęcie. Coraz mniej czasu dla przegrywającej drużyny.
112
Szukają dogrywania piłki z rzutu wolnego Słowacy. Na razie bezskutecznie.
110
Niezbyt dobre wejście Gallaghera w mecz. Fauluje jednego ze Słowaków w bardzo ciekawej odległości od bramki.

108
Bardzo dobrym, błyskotliwym piłkarzem jest Eberechi Eze. Teraz świetnie obiegł i zarobił żółtą kartkę na Denisie Vavro.
105
Zaczynamy ostatni fragment tego spotkania. Dwie zmiany u Anglików. Konsa i Gallagher za Kane'a i Bellinghama. Drugi z tych panów, choć nie grał wielkiego meczu, swoje dziś zrobił. Być może na lata.

A to ciekawostka. Na trybunach jest dziś flaga Anglii z miastem dobrze kojarzonym w naszym kraju...
Kończymy pierwszą połowę dogrywki. Za chwilę druga.
105
Jakżeż niewiele brakowało! Pekarik z bliska ponad poprzeczką. W drugiej połowie dogrywki Słowacja niekoniecznie musi rozłożyć rywalom czerwony dywan. Liczymy na kolejną sensację!
114
Anglicy domagali się karnego po faulu na Sace. Powtórki pokazały, że był to faul rzekomy. Skrzydłowy Arsenalu próbował wymusić jedenastkę.
99
Hancko dośrodkował z lewej strony. Stanowczo za głęboko, Pickford na raty, ale łapie tę piłkę.
20:10
Ten mecz nie będzie miał już - oczywiście raczej, niczego nie można założyć w stu procentach - lepszego, innego ujęcia. Choć w sumie piękne by było, gdyby Słowacy zareagowali i strzelili równie ładnego gola na 2:2.

96
Słowacy powoli zaczynają wychodzić na prostą z tego zupełnego oszołomienia i znajdują się coraz częściej w okolicach pola karnego Anglii. Ale czy jest to w stanie coś przynieść?