Euro 2024. Albania - Hiszpania: wynik meczu na żywo i relacja live - mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Euro / Faza grupowa
Merkur Spiel-Arena / 24.06.2024
0
1
Mariusz Czykier

Akt. 24/06/2024, 22:57 GMT+2

Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na wtorek, na pożegnalny występ Biało-Czerwonych w meczu z Francją. Dobranoc!
90'+4
Hiszpania
Koniec meczu! Hiszpania z kompletem punktów, Albania żegna się z Euro w dobrym stylu.
90'+3
Albania
Wściekłe ataki Albańczyków, którzy do końca wierzą w wyrównanie. Ale na hiszpańskim polu karnym wyrósł las obrońców, przez który piłka nie ma szans się przedrzeć.
90'+2
Albania
Rzut wolny dla Albanii. Piłka wpada pod nogi albańskich piłkarzy, którzy na moment się pogubili. Ale Broja znalazł miejsce i oddał w końcu strzał, obroniony przez Rayę.
90'
Mecz potrwa cztery minuty więcej.
89'
Albania
Gra na moment przerwana z powodu wtargnięcia na murawę jednego z kibiców.
86'
Albania
Kolejna świetna akcja Albańczyków, ale Daniel Vivian znakomicie przeczytał ich zamiary.
83'
Zrobił nam się kawał ciekawego meczu. Najpierw piękne zagranie Yamala, po którym jednak Hiszpanie nie skończyli akcji. I natychmiast piłka powędrowała z kontrą na przeciwległe pole karne, gdzie Arber Hoxha próbował zaskoczyć strzałem Rayę.
81'
Albania
Mamy mały polski akcent na boisku. Pojawił się na nim były piłkarz Legii Warszawa Ernest Muci.
Rzuty rożne1
79'
Hiszpania
Piłka wędruje teraz z jednego pola karnego na drugie. Teraz w znakomitej akcji Hiszpanie, ale strzał Daniego Olmo zablokowany.
77'
Albania
I natychmiast groźna sytuacja po drugiej stronie boiska. Strzał Asllaniego mija jednak bramkę.
76'
Hiszpania
Koronkowa akcja Yamala i Alvaro Moraty, ale hiszpański piłkarz na spalonym.
75'
Albania
Ostatni kwadrans nadziei dla Albanii.
71'
Hiszpania
Ale zmiana również w szeregach Hiszpanii. Na boisku młoda gwiazda Barcelony.
Strzały zablokowane1
70'
Spalone1
70'
Albania
69'
Albania
Albańczycy zaczynają strzelać. Asani z daleka i celnie, ale Raya pewnie wyłapuje piłkę.
66'
Albania
Był faul, jest żółta kartka. Ale nie dla faulującego, ale dla Bajramiego, który, upadając, popisał się niezłymi umiejętnościami aktorskimi.
Spalone1
64'
Albania
Fantastyczny strzał Broji! Raya po raz kolejny musiał się wznieść na wyżyny umiejętności.