Reprezentacja Włoch w zgodnej opinii ekspertów wypadła najlepiej w pierwszej rundzie fazy grupowej mistrzostw Europy we Francji. Po wygranej 2:0 nad Belgią w piątek Squadra Azzurra zmierzy się ze Szwecją. Kto wyjdzie zwycięsko w starciu opartej na piłkarzach Juventusu defensywie z nieobliczalnym Zlatanem Ibrahimoviciem? Witamy w ósmym dniu Euro 2016 i zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania grupy E.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / Faza grupowa
Stadium de Toulouse / 17.06.2016
1
0

Akt. 17/06/2016, 16:51 GMT+2

90+4
    Brzydka, ordynarna symulka Granqvista na koniec w polu karnym i po meczu. Całe szczęście. Było to dno. Włosi beznadziejni, Szwedzi jeszcze gorsi. Całe szczęście ten słaby mecz się skończył.
    90+2
    Kartka dla Buffona za grę na czas.
    90+1
    Szwedzi jeszcze gorsi niż Włosi.
    88'
    Nic się kompletnie w tym meczu nie działo i gdy zaczęliśmy iść spać, Eder pobiegł wzdłuż pola karnego i strzelił w kierunku dalszego słupka. Brawo.
    88'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOL EDER Martins!!!
    86'
    Możemy szczęśliwie obwieścić, że zraz ten mecz się kończy. Nareszcie.
    82'
    Byłby gol z niczego. Dośrodkowanie z lewej strony od Giaccheriniego, ale Parolo nie trafi. Chyba najlepsza okazja w meczu.
    82'
    Parolo trafił w poprzeczkę po strzale głową!!!
    80'
    Miejmy nadzieję, że ktoś Włochów za takę padakę ukarze później.
    77'
    Podwójna zmiana u Szwedów
    76'
    Ibrahimović jest beznadziejny. Nie gra nic.
    Rzuty wolne1
    72'
    Ibrahimović niby miał groźną sytuację, która nie była groźną sytuacją. Ale szwedzki napastnik zrobił wokół tego wielkie halo, chociaż miał daleko do piłki jak z Warszawy do Francji.
    70'
    Niech to się kończy już...
    69'
    Żenujący mecz.
    65'
    Jedyna fajna rzecz z tego meczu, to żółta fala na trybunach. Dobrze to wygląda.
    61'
    Giaccherini był w polu karnym w ostatniej chwili zablokowany przez Kallstroma.
    59'
    Kolejny raz dziwny prezent w szwedzkim polu karnym, ale Wloch nawet nie opanował piłki. Ludzie złoci. Co za baznadziejny mecz.