Tylko z pozoru dla polskich kibiców w poniedziałek na Euro 2016 nic ciekawego się nie wydarzy. Jeśli Anglia wygra ze Słowacją, w 1/8 finału mistrzostw Europy reprezentacja Polski zamelduje się już dziś!

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / Faza grupowa
Stade Geoffroy-Guichard / 20.06.2016
0
0

Akt. 20/06/2016, 22:55 GMT+2

22:55
Dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejne. We wtorek mecz Polska - Ukraina!
22:54
KONIEC, KONIEC, KONIEC! Słowacja remisuje z Anglią 0:0, czyli Walia wygrywa grupę B!
22:50
ROSJA - WALIA 0:3. KONIEC MECZU
90
Aż pięć minut doliczonych do drugiej części! Pięć ostatnich minut nadziei Anglików na pierwsze miejsce w grupie!
86
Słaniają się na nogach jedni i drudzy. Obie jedenastki w tym meczu dają z siebie absolutnie wszystko!
73
STURRIDGE! Żeby się nie okazało, że piłkarz Liverpoolu właśnie zmarnował piłkę meczową! Źle się złożył do strzału, ale też nie był w łatwej sytuacji. Słowacja - Anglia wciąż 0:0!
69
Jak na kolejnego gola Walijczyków odpowiedzą Anglicy? Podopieczni Roya Hodgsona mają coraz mniej czasu na odzyskanie prowadzenia w grupie!
67
ROSJA - WALIA 0:3! GARETH BALEEEEE STRZELA TRZECIEGO GOLA NA TYCH MISTRZOSTWACH
61
To mógł być gol dla Anglii Allego! Słowacy wybijają piłkę niemal z linii! Słowacy, a konkretnie ich kapitan Martin Skrtel
60
Hodgson bierze się do roboty: schodzi Lallana, w jego miejsce Alli
59
Coś nie może się wstrzelić Wayne Rooney. Bardzo niedokładne dośrodkowanie kapitana Anglików
57
Bardzo solidny występ Ondreja Dudy, ale legionistę zmienia Dusan Svento
56
Pierwsza zmiana u Anglików. Wayne Rooney za Jacka Wilshere'a
55
WEEEEEEEEEEEEEEEEEISSSSSSSSS! Słowacy w natarciu!
53
Pogubili się teraz Anglicy! To mógł być gol z niczego dla Słowaków!
52
Ryan Bertrand zasłużył na tę kartkę!
22:07
igorkaczorkiewicz w komentarzach: "Lepszy mecz Walia - Rosja Tam się dzieje :D Bale gra dziś niesamowicie". Ale u Anglików też się dzieje! A Wy co sądzicie?