Cześć! Jesteśmy na Parc des Princes w Paryżu, gdzie dobrze dysponowani w meczu otwarcia Rumuni podejmują Szwajcarów

19:50
I koniec meczu, podział punktów na Parc des Princes. Rumuni remisują ze Szwajcarami 1:1.
93'
Embolo ten mecz kończy z żółtą kartką
92'
Granit Xhaka wybrany graczem meczu

90'
3 minuty doliczył rosyjski arbiter
90'
Xherdan Shaqiri Shani Tarashaj
88'
422 do 171 w podaniach na korzyść Szwajcarów, co mówi o tym, jak wygląda ten mecz
86'
Tatarusanu na wysokim poziomie... Skakał bramkarz Rumunów i łatwo złapał futbolówkę
84'
Rumuni ryzykują, gdyż dobrze widać, że przeszli na 2 napastników: właśnie Andone i Keseru
84'
Ostatnia roszada w składzie także trenera Iordanescu. Florin Andone w miejsce Stancu
83'
Zmiana w zespole szwajcarskim. W miejsce Dzemailiego wchodzi Michael Lang
76'
Około 23 metrów, Shaqiri i Rodriguez ustawili futbolówkę. Strzelał ten pierwszy, ale prosto w mur
76'
Ależ ruszył Dzemaili, gracz Genoi prostopadle do Embolo, ten faulowany przez Grigore złapał go za koszulkę. Żółta kartka
74'
Shaqiri po dośrodkowaniu Rodrigueza... Pięknie się złożył przewrotką... Nad bramką
73'
Ewidentnie słabną pod względem fizycznym... Szwajcarzy naciskają
70'
Cóż za sprytny strzał z rzutu wolnego Torje, chytry... Sprytnie, ale czujny w bramce był Sommer
69'
5:2 w statystyce celnych strzałów dla Szwajcarów
68'
Lichtsteiner z prawego skrzydła do Embolo... TEN GŁÓWKUJE, ale zbyt lekko, to była dobra szansa dla Helwetów, a piłka przeszła obok bramki
66'
Kombinacyjnie chciał zagrać Mehmedi, Embolo jednak na spalonym
65'
Odważnie w pierwszej akcji Embolo... wszedł między 3 rywali. Wyblokowane uderzenie