Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / Faza grupowa
Stade Pierre-Mauroy / 15.06.2016
Piotr Onami

Akt. 15/06/2016, 16:50 GMT+2

16:50
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne, dziś jeszcze z meczów Rumunia - Szwajcaria (18:00) i Francja - Albania (21:00).
16:50
Koniec!!!! Rosjanie przegrywają ze Słowacją 1:2.
90'+3
Ostatnia szansa Rosjan. Rzut rożny.
90'+3
Rosjanie mają rzut wolny 30 metrów od bramki
90'+2
Wszyscy Rosjanie oprócz bramkarza wbiegają w pole karne, ale nie mogą doczekać się dokładnego dośrodkowania.
90'+1
Gramy jeszcze 180 sekund dłużej.
90'
Dziuba położył na murawie trzech obrońców, ale czwartego nie zdołał i trafił w jego kolana.
89'
Pekarik holował piłkę w kierunku narożnika pola karnego, ale ją stracił.
88'
Pierwszy raz od dobrych 10 minut Słowacy utrzymali się przy piłce dłużej niż 10 sekund.
87'
Mocniej zadrżały serca słowackich kibiców. Głuszakow dopadł do odbitej piłki i strzelił zza pola karnego obok bramki.
86'
Niepewne wyjście z bramki Kozacika, ale wyręczyli go obrońcy.
85'
Słowacy mają prosty plan na ostatnie minuty meczu. Wybijają każdą piłkę jak najdalej się da.
84'
Słowacy bronią się całą jedenastką ustawioną co najwyżej 30 metrów od pola karnego.
83'
Uaktywnili się kibice Słowacji.
16:38
Rosyjski trener pierwszy raz podczas meczu podniósł się z ławki rezerwowych. Lekko ucieszył się z gola na 1:2.
80'
Rosja
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ładna akcja Rosjan, naprawdę ładna! Szatow po serii podań znalazł się na lewej stronie pola karnego, dograł w kierunku nadbiegającego i niepilnowanego przez obrońców Głuszakowa, którego strzał wylądował w bramce.
79'
Rzuty wolne2
78'
W prawo, zawiń w prawo, a nie w lewo krzyczała ławka rezerwowych Rosjan po strzale Mamajewa.