Witamy serdecznie w relacji na żywo z meczu Portugalia - Islandia.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / Faza grupowa

Akt. 14/06/2016, 22:55 GMT+2

22:54
Dzięki, że byliście dzisiaj z nami. Zapraszamy już na środę i kolejne relacje na żywo.
22:54
Statystyki pomeczowe. Posiadanie piłki: 66%-34% Portugalia, strzały: 25-4 Portugalia, strzały celne: 10-4, rzuty rożne: 11-2 Portugalia, liczba podań: 616-223 Portugalia.
22:52
Liderem grupy F po pierwszej serii spotkań będą Węgrzy, którzy dziś pokonali Austrię 2:0 (0:0).
22:50
Koniec!!! Islandia zremisowała z Portugalią 1:1.
90+3
Seria rzutów wolnych dla Portugalii. Każdy kolejny bliżej bramki rywali.
90+2
Fani Islandii ściskają kciuki i głośno dopingują. Gdy Portugalczycy są przy piłce, słychać przeraźliwe gwizdy.
90
Sędzia doliczył trzy minuty.
90
Za Gudmundssona Elmar Bjarnason.
89
Islandia znów w zamku na swojej połowie.
88
Portugalczycy oddali już 23 strzały w tym meczu. To rekord Euro 2016. Do dziś najlepszy wynik wynosił 18.
87
Znakomita końcówka. Akcje z obu stron, choć dużo więcej z gry mają Portugalczycy.
86
Świetna okazja dla Islandii. Rui Patrício zbija piłkę po mocnym strzale Finnbogasona z 14 metrów.
85
Szczęście po stronie Islandczyków CR7 strzelał głową z zaledwie 6 metrów i uczynił to prosto w bramkarza.
84
Eder za Andre Gomesa. Komplet zmian u Portugalczyków wykorzystany.
80
Portugalia zamknęła Islandię na jej połowie, ale już od kilku dobrych minut nie potrafi stworzyć groźnej akcji.
76
Ricardo Quaresma zmienił João Mário.
76
Renato Sanches (18 lat i 301 dni) został najmłodszym portugalskim piłkarzem na turnieju mistrzowskim (ME, MŚ). Nim przyszedł na świat Eidur Gudjohnsen debiutował w reprezentacji Islandii (1996).

73
Atomowy strzał Ronaldo zza pola karnego. Znów brakowało jednak celności.
71
Bardzo dobry strzał głową Naniego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka o centymetry mija słupek islandzkiej bramki.