To będzie prawdziwa bitwa o Marsylię. Francuzi, gospodarze Euro 2016, zmierzą się z Niemcami. - Kto wygra ten półfinał, zostanie mistrzem Europy - przewiduje Franz Beckenbauer. W finale czeka już Portugalia. Czas na jeden z najciekawszych meczów Euro 2016! Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / Półfinał
Orange Vélodrome / 07.07.2016
0
2

Akt. 07/07/2016, 22:58 GMT+2

22:58
    My już się żegnamy. Życzymy dobranoc i zapraszamy na tekstówkę z finału!
    22:55
    No to mamy za sobą najlepszy mecz turnieju. Chyba się zgodzicie?
    22:52
    KONIEC, KONIEC! FRANCJA W FINALE ME! Właśnie ograła Niemców 2:0 po dwóch golach Griezmanna! Piękny to był półfinałe. W niedzielę o tytuł gospodarze zagrają z Portugalią

90+3'
    KAPITALNA INTERWENCJA LLORISA! Niemcy zasłużyli tu na gola. Naprawdę
    90+2'
    Schodzi Griezmann, bohater! OWACJA NA STOJĄCO! Nie może być inaczej. Wchodzi Cabaye
    90'
    Cztery minuty dorzucił sędzia. Już nic się tu nie ma prawa wydarzyć
    89'
    Gignac też chciał dołożyż swoją cegiełkę do wygranej, ale podobnie jak Griezmann strzelił za lekko i w środek
    87'
    KAPITALNY RAJD GRIEZMANNA! Zakończony jednak strzałem w środek. Polował na hat tricka Francuz
    85'
    Ostatnim piłkarzem przed Griezmannem, który strzelił 6 bramek na jednym Euro, był Platini w 1984. Jest w tym jakaś symbolika
    83'
    Zbigniew Boniek na TT: Trochę szkoda mi Niemców , bo grali naprawdę dobrą piłkę.
    82'
    Sane wrzuca do Hoewedesa. a ten naprawdę mocno głową, ale nad bramką
    81'
    Ciekawy komentarz kibica znaleźliśmy na TT: Ostatnie 10 minut. Joachim Loew nie ma już co zmieniać. Może sobie co najwyżej coś poprawić.
    80'
    Griezmann pisze historię! To jest jego turniej! Ten chłopak ma już sześć goli

79'
    Zamieszanie w polu karnym Francji. SANE OBOK BRAMKI! Pecha mają Niemcy, bo naprawdę powinni strzelić gola
    76'
    DRAXLER z rzutu wolnego strzelił minimalnie obok słupka. BLISKO, znów blisko!
    74'
    Szybko chcieli odpowiedzieć Niemcy. Kimmich z dystansu z SŁUPEK!!!
    72'
    Z lewej strony z obrońcą zabawił się Pogba, wrzucił, piłkę wybił Neuer wprost pod nogi Griezmann, który wpakował futbolówkę di siatki! TO CHYBA PO MECZU!!!

72'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! 2:0 FRANCJA!!!! Antoine Griezmann
    70'
    Niemcy mieli wolnego, dośrodkowanie spadło na głowę Hectora, ale futbolówka odbiła mu się od czoła i przeleciała wysoko nad bramką
    67'
    Payet zszedł do środka, ale strzelił za lekko obok bramki. Ładnie zapowiadała się kontra Francuzów. Źle jednak została rozegrana