Dobry wieczór! Przenosimy się na Allianz Riviera do Nicei... a tam spotkanie między aktualnymi mistrzami Europy a reprezentacją Turcji

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / Faza grupowa
Allianz Riviera / 17.06.2016
3
0

Akt. 17/06/2016, 22:52 GMT+2

22:52
    Dzięki za wspólne śledzenie tekstówki. Dobranoc!
    22:51
    I KONIEC! 3:0 łatwe zwycięstwo i pełna kontrola spotkania przez Hiszpanów. Mistrzowie Europy są liderem grupy D z kompletem punktów.
    90'
    2 minuty doliczone, ale raczej nic się już nie wydarzy
    88'
    Błąd obrońców Hiszpanii... Miał okazję Olcay Sahan, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem... Obok bramki
    81'
    Kolejna roszada w składzie Hiszpanów. Azpilicueta za Jordiego Albę
    70'
    Zmiany w obu zespołach. Koke za Fabregasa. Yunus Mallı wszedł za Selcuka Inana
    22:25
    Alvaro Morata niczym Michel Platini. Morata to drugi w historii piłkarz Juventusu, który strzelił dwa lub więcej goli w meczu Euro. Francuz dokonał tego w 1984 r., strzelając hat tricka dla reprezentacji w meczu z Belgią i Jugosławią

65'
    Rzut wolny dla mistrzów Europy, zaskoczenie, gdyż strzelał kapitan - Sergio Ramos, ale prosto w mur
    64'
    Zmienia także selekcjoner Hiszpanów. Bruno Soriano zmienia Davida Silvę
    62'
    Olcay Sahan w miejsce Oguzhana Ozyakupa
    61'
    David Silva dostał podanie w polu karnym i w ciągu minuty, dwa razy zagroził bramce tureckiej. Obok słupka
    59'
    Zgodnie z zapowiedziami niektórych ekspertów, teraz Hiszpanie zaczynają po prostu "grać w dziadka"
    55'
    Inan Selcuk dośrodkowanie w pole karne, ale poradzili sobie obrońcy La Furia Roja
    54'
    Ewidentnie teraz piłkarze Vicente del Bosque oddali pole gry rywalom. Turcy mają teraz więcej miejsca i częściej zagrażają bramce strzeżonej przez Davida De Geę
    52'
    Bardzo łatwo poradził sobie z obrońcą Burak Yilmaz, przełożył rywala, ale strzelił bardzo niecelnie
    52'
    Hiszpanie są pierwszą drużyną na Euro 2016, która strzeliła 3 gole w jednym spotkaniu. Alvaro Morata z kolei jako pierwszy zdobył 2 bramki w jednym meczu
    22:08
    5 strzałów 3 celny i 2 gole na koncie Alvaro Moraty

48'
    Gol uznany, ale jak się okazuje to był spalony. Prostopadłe podanie Iniesty do Alby, ten na wyraźnym spalonym, podanie do Alvaro Moraty i ten do pustej bramki praktycznie. 3:0