Cześć i czołem. Zapraszamy na ostatnią dziś tekstóweczkę! Na zakończenie środy w Marsylii Francja gra z Albanią.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / Faza grupowa
2
0

Akt. 15/06/2016, 22:56 GMT+2

22:56
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne. Jutro m.in. z meczu Polaków!
90'+5
Francja
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Albańczycy rzucili wszystkie siłu do ataku, skończyło się kontrą ze strony Trójkolorowych. Payet otrzymał dobrą piłkę przed polem karnym, przyjął ją, zwiódł obrońców i strzelił obok bezradnego Berishy.
90'+2
Andre-Pierre Gignac minął kilku obrońców, ale w kierunku bramki się nie przebił.
22:50
Warto zauważyć, że strzał Griezmanna był pierwszym w całym meczu.
90'
Sędzie doliczył 5 minut do podstawowego czasu gry.
90'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Szaleństwo w Maryslii, szaleństwo w całej Francji. Rami dostał się do kadry w ostatniej chwili, ale w ważnym momencie dośrodkował piłkę wprost na głowę Griezmanna, który strzelił gola.
89'
Błyskawiczny powrót Albanczyków po stracie i Francuzi mają rzut rożny.
88'
Kante ukarany żółtą kartką, po tym jak sfaulował wychodzących z kontrą Albanczyków.
88'
Pogba dostał piłkę w polu karnym i stracił równowagę w kluczowym momencie.
87'
Czy takie zdjęcia znajdą się na okładkach francuskich gazet?

86'
Gignac dośrodkował ponad bramkę.
85'
Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry, a nadal nie mamy celnego strzału na bramkę!
85'
Albania
Ajeti zmieniony przez Veseliego.
84'
Szczęście po albańskiej stronie boiska. Seria zablokowanych strzałów Trójkolorowych, po których będzie rzut rożny.
83'
Piłka w rękach Berishy! Znów zakotłowało nam się pod polem karnym.
82'
Koscielny i Rami minęli się z piłką po miłym dla oka dośrodkowaniu Payeta!
81'
Albania
Abrashi ukarany żółtą kartką.
81'
Kibice Trójkolorowych domagają się gola.
80'
Obrazki z dzisiejszego meczu

78'
Albańczycy w opałach. Gospodarze na moment zamknęli ich w polu karnym, wymienili kilka podań, po których do strzału doszedł Sagna, ale jego wolej przeleciał obok bramki.