Dobry wieczór!!! W ten wspaniały wieczór, dodajmy. Jeśli są tacy, którzy w tym momencie nie świętują awansu Polaków do ćwierćfinału Euro 2016, to zapraszamy do śledzenia relacji NA ŻYWO. Spotkanie Chorwacji z Portugalią wyłoni kolejnego rywala biało-czerwonych. Pytanie trzeba zadać sakramentalne: Kogo wolicie. Zdania podobno podzielone. Ale to miło mieć takie rozterki pierwszy raz w życiu.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / 1/8 finału
Stade Bollaert-Delelis / 25.06.2016
Piotr Kwiatkowski

Akt. 25/06/2016, 23:34 GMT+2

23:34
Dziękujemy, że byliście z nami i bądźcie z nami jutro i przez cały rok!
23:34
Bardzo słaby mecz. Darijo Srna płacze rozpaczliwie. Szkoda chłopa. Modrić też płacze. Ale nie wszyedł im ten mecz trzeba przyznać. Portugalczykom zresztą też. W ćwierćfinale mierzymy się z Portugalią i wielkim Ronaldo.
120+2
Vidaaaaaaaa! Strzał rozpaczy w zamieszaniu pod bramką. Piłka mija słupek o centymetry. Po chwili koniec MECZU. GRAMY Z PORTUGALIĄ!!!
120+2
Dwie minuty dodatkowe. Będzie jeszcze dośrodkowanie groźne w pola karne Portugalii.
119'
To się narobiło. Jeszcze rzut rożny dla Chorwacji... Ale bez zagrożenia.
116'
Perisić uderzał głową, ale trafił w słupek, a Portugalczycy ruszyli z kontrą. W polu karnym na piłkę czekał Ronaldo. Dostał ją od Naniego i oddał pierwszy strzał celny w tym meczu na bramkę. Piłkę sparował Subasić, ale nabiegł Quaresma i poprawił do pustej.
Fouls against1
116'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL QUARESMA!!!
115'
Portugalia nie wygrała meczu i jest w 1/8 finału. Nie wygra znów meczu w czasie 120 minut. A i tak może być w ćwierćfinale.
113'
Vida strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka poleciała nad poprzeczką. Był to na pewno groźny strzał. Ale co z tego, skoro niecelny...
111'
Nani próbował przewrotką. Ale dziś już jedna przewrotka była. Limit wyczerpany. Portugalczyk poplątał się.
111'
Dogorywamy, mówiąc szczerze. Czy ktoś dotrwa do karnych i nie zaśnie?
108'
E.T 2nd Half
107'
Pierwszy taki mecz od Euro w 1980 roku, gdy przez 90 minut żadna z drużyn nie potrafiła strzelić celnie na bramkę.
Koniec E.T 1st Half
106
KONIEC TEJ POŁOWY
106'
Michał napisał, że rywale będą zmęczeni. Tak - to jedyny pozytyw jak na razie z tego "widowiska".
102'
Rzut rożny był i się zmył.
102'
Quaresma poślizgnął się przy dośrodkowaniu, ale poprawka będzie z rzutu rożnego.
101'
Będzie rzut wolny dla Portugalczyków i dośrodkowanie w pole karne. Może teraz?
97'
Kalinić podsumował ten mecz swoim strzałem. TRAGEDIA! Piłka mu zeszła. Kompletnie nieprzygotowana pozycja. Naprawdę na tym tel Polska - Szwajcaria to był mecz wirtuozów.
93'
Srna mocno z rzutu wolnego w pole karne. A tam jakieś odbitki i piłka wyleciała pod linię boczną, skąd pofrunęła na przeciwległą stronę boika. Mówią czasem polscy eksperci o "szanowaniu piłki". Nie, w tych kilkunastu sekundach nikt piłki nie szanował.