Koniec meczu!! Anglia remisuje z Rosją 1:1.
90'+3
Błąd Harta mógł zakończyć się bramką! Anglicy przez moment byli w opałach!
90'+2
Co za akcja w doliczonym czasie gry!!! Fantastyczne dośrodkowanie na głowę zawieszonego w powietrzu Bierezuckiemu, który posłał ją obok obrońców i Harta! Piłkę na granicy linii bramkowej trącił jeszcze Głuszakow.
90'+2
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rosjanie zdobywają bramkę na 1:1!!
90'
Sędzia przedłużył mecz o 3 minuty.
89'
Anglicy bardzo powoli zbierają się do wyprowadzania kontr, co kończy się stratami.
87'
Rosjanie z tak grającą linią pomocy nie przebiją się przez angielską defensywę.
86'
Spalone1
84'
Rosja
Ostatnia roszada w Sbornej. Smołow zmieniony przez Mamajewa.
Strzały niecelne1
83'
Kane ładnie wymusił faul w odległości 23 metrów od bramki, ale strzelił źle.
82'
Anglicy mają problem z kontrolowanej rosyjskiej defensywy, znów mieli szansę na umieszczenie piłki w bramce, ale blisko pola karnego nie zauważyli wyjścia obrońców rywali do przodu, co oznaczało przerwanie gry z powodu spalonego.
80'
Rosja
Głuszakow zmienił bezbarwnego Romana Neustaedtera.
Faule2
78'
Kane szuka gola, drugiego dla Anglików, ale nie może go znaleźć.
77'
Anglia
a Wayne Rooney niespodziewanie zastąpiony przez Jacka Wilshere'a.
Słupki i poprzeczki1
77'
Obaj trenerzy reagują na zmianę wyniku Gołowin zmieniony przez Szirokowa....
73'
Anglia
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Przepiękny, mocny strzał Diera obok muru i źle ustawionego Akinfiejewa! Gol palce lizać.
Strzały zablokowane1
72'
Rosja
Georgij Szczennikow z żółtą kartką a Anglia z rzutem wolnym bardzo blisko pola karnego.
G. Shchennikov
Żółta kartka
Rosja
Rosja
Żółte kartki1
Faule1
70'
Anglia
Szybki niczym błyskawica Akinfiejew. Do bezpańskiej piłki doszedł blisko pola karnego Rooney, jego strzał po ziemi w sobie tylko znany sposób obronił rosyjski bramkarz, który odbił piłkę na poprzeczkę. Dopadł do niej Kane i trafił w słupek, ale znajdował się na pozycji spalonej.