Cześć i czołem! Zapraszamy na relację tekstową z wyspiarskiej konfrontacji Anglii z Islandią.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / 1/8 finału

Dzięki, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne relacje tekstowe.
22:53
Islandia w ćwierćfinale Euro 2016!!!!
90'+3
Hart wbiegł w pole karne, ale strzału nie zdołał oddać. Chwilę później po kolejnym złym dośrodkowaniu sędzia zakończył mecz.
90'+3
To była piłka meczowa! Kari Arnason w ostatniej chwili zdjął piłkę z głowy Vardy'emu i wybił ją na rzut rożny.
90'+1
Anglicy próbują wstrzeliwać piłkę w pole karne, ale mądrze ustawieni Islandczycy wybijają ją przed siebie.
90'
Sędzie doliczył 3 minuty.
90'
Rashford, który wszedł na boisko dopiero kilka chwil temu, wbił się z lewej strony w pole karne i wypracował rzut rożny. Hart jeszcze został na własnej połowie.
89'
Selekcjoner reprezentacji islandii cały czas może dokonać jeszcze jednej zmiany.
88'
Fouls against1
87'
Kane z rzutu wolnego przenosi piłkę kilka metrów od bramki.
86'
Marcus Rashford zmienił zmęczonego Wayne'a Rooneya.
Strzały niecelne2
85'
Niebezpieczna główka Kariego Arnasona nieznacznie mija słupek angielskiej bramki.
83'
Gunnarsson wygrał pojedynek biegowy z obrońcami reprezentacji Anglii, wpadł z piłką w pole karne, ale lekko zaplątał się na jedenastym metrze i z konieczności musiał strzelać z ostrego kąta. Kopnął mocno, ale dobrze ustawiony Hart zablokował strzał.
81'
Bezzębna Anglia. Z przodu walczy tylko Vardy.
79'
Gwizdy angielskich kibiców, gdy przy piłce znajdują się... piłkarze ich reprezentacji. Synowie Albionu nie mają pomysłu na przedarcie się w okolice bramki.
22:35
Filip.rozak693 Anglikom został już tylko kwadrans.
76'
Elmar Bjarnason zastąpił Kolbeinna Sigthorssona.
Gole1
75'
Gracze z Północy nie potrafią wykorzystać strat Anglików przed polem karnym.
74'
Bardzo dużo czytelnych podań Anglików w pole karne. Islandczycy nie mają z nimi problemu.
72'
Saevarsson, który w starciu z Węgrami trafił do własnej siatki, zapędził się z piłką na prawym skrzydle w okolice pola karnego rywali. Ściął do środka i kopnął w kierunku bramki. Niewiele zabrakło.