Jest nam smutno, ale za kilkadziesiąt minut być może uda nam się zapomnieć o wczorajszym rozczarowaniu. Na boiskach w Lwowie i Charkowie wybiegną bowiem piłkarze grupy B, nie bez przyczyny nazywana "grupą śmierci". Wita wszystkich Stinger i zapraszam na mecz Portugalia - Holandia.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / Faza grupowa
Metalist Stadium / 17.06.2012

Akt. 17/06/2012, 22:37 GMT+2

22:36
Relację prowadził Stinger, dziękuję wszystkim za uwagę. W imieniu kolegów zapraszam również na mecze jutrzejsze, a w swoim na wtorkowe. Poczytamy się zatem wkrótce.
90
KONIEC MECZU! Portugalia wygrała z Holandią 2:1 i z drugiego miejsca zakwalifikowała się do ćwierćfinału. W nim zmierzą się w Warszawie z Czechami.
90
Jesteśmy już w doliczonym czasie gry. Holandia w ataku, szukają Pomarańczowi wyrównującego gola na pocieszenie.
90
SŁUPEK! Szukał hat tricka Ronaldo, uderzył lewą nogą z 20 metrów, ale Stekelenburga w tej sytuacji uratował słupek.
89
MOGŁO BYĆ 2:2! Kolejną sytuację podczas Euro 2012 zmarnował Robin van Persie, teraz to nie ma już żadneo znaczenia.
88
Zmiana w zespole Portugalii - Rolando zastąpił Naniego.
86
NIECELNIE HUNTELAAR! Uderzał po zgraniu pilki z woleja napastnik Schalke, ale pomylil się dość wyraźnie.
86
CO ZA KONTRA! Nie wiedziałem czy patrzeć w tej akcji na piłkę, czy na biegnącego dołem ekranu na dodatkowym biegu w 85. minucie Cristiano Ronaldo. Ostatecznie CR7 piłki jednak nie otrzymał, ale lob Naniego przeleciał nad poprzeczką.
83
SŁUPEK!!! Wspaniały strzał oddał van der Vaart i uczynił to prawą nogą. Bylby to jeszcze piękniejszy gol niż ten zdobyty w 11 minucie, ale tym razem zabrakło kilku centymetrów.
22:22
Lars Bender właśnie zdobył gola na 2:1 dla Niemców, wydaje się, że w tej grupie jest już wszystko jasne.
80
Być może doczekamy się w tym meczu jeszcze gola, ale raczej to będzie bramka dla Portugalii. To bowiem Cristiano Ronaldo i jego koledzy konstruują groźne akcje.
78
Będzie 3:1??? NIE! Tym razem Stekelenburg wyłapał płaskie dośrodkowanie, po tym jak z piłką minęło się dwóch Portugalczyków atakujących piłkę w polu bramkowym.
76
Można to (nie)oficjalnie powiedzieć - Holandia żegna się z mistrzostwami Europy.
74
Błyskawiczna kontra Portugalii, po odzyskaniu piłki na linii własnego pola karnego. Dwa szybkie podania, w polu karnym Cristiano Ronaldo zrobił z jednego holenderskiego obrońcę Wasilewskiego i w tej sytuacji nie mial prawa się pomylić.
74
GOOOOOOOOOOOLL!!!! RONALDO!!!!!!!!!!!!!!!!!
73
JAK TEGO MOŻNA NIE STRZELIĆ! Ubiegł lewym skrzydłem za linię obrony Ronaldo, idealnie zagrał do wbiegającego na dalszy słupek Naniego... a ten z trzech metrów kopnął prosto w Stekelenburga.
71
Zmiana w zespole Portugalii - Custodio w środku pomocy zastępuje Meirelesa.
70
Van Persie na razie postraszył tylko Pepe, uderzając go łokciem w powietrznej walce. Żółta kartka dla Holendra.
69
Holendrzy przeszli na 3-5-2: Robben i Afellay grają bocznych pomocników, de Jong ubezpiecza van der Vaarta i Sneijdera w środku pomocy, a w ataku mają straszyć van Persie i Huntelaar.