PRZENOSIMY SIĘ DO POZNANIA! O 20:45 początek drugiego spotkania grupy C, w którym Irlandia zmierzy się z Chorwacją

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / Faza grupowa
Enea Stadion / 10.06.2012

Akt. 10/06/2012, 22:40 GMT+2

22:39
Całkiem dobre widowisko w pierwszej połowie. Po przerwie tylko momentami było nieźle. Dzięki, że byliście z nami! DOBRANOC!
90+5
Konieeeec! Chorwacja pokonuje Irlandię 3:1
90+4
Dujmović za Rakiticia. Tymczasem potężna bomba z dystansu Duffa! OBOK BRAMKI
90+3
Cox nieczysto trafia piłkę w polu karnym! Irlandczycy chcą wejść z piłką do bramki, ale szczęście coś nie może się do nich uśmiechnąć
90+2
Aaaaa! Kapitalne ANDREWS! Świetnie główkował w stronę dalszego słupka, ale pomylił się dosłownie o centymetry!
90'
5 minut dolicza Bjorn Kuipers
89'
Eduardo za Perisicia
87'
Nie mający nic do stracenia Irlandczycy przycisnęli w końcówce! Ponownie w roli głównej wystąpił Andrews. I ponownie jesgo strzał głową nie zrobił krzywdy Pletikosie
86'
Oraz radość Mandzukicia po golu na 3:1
85'
I Keane z Modriciem
84'
FOTO Przerywnik - Walczą Perisić i Doyle
82'
ZNOWU ANDREWS! Tym razem uderzenie z dystansu tego zawodnika. Pletikosa nie musiał interweniować
80'
ANDREWS! Doskonałe dośrodkowanie Waltersa z prawego skrzydła. Andrews wygrał pojedynek powietrzny i strzałem głową próbował zdobyć kontaktowego gola. NIEWIELE SIĘ POMYLIŁ!
78'
Oooooo!!! Ależ było blisko! Cudowny, techniczny, mierzony strzał w kierunku dalszego słupka Rakiticia! Piłka w ostatniej chwili skręciła i minęła bramkę!
77'
do pomian11 - bo gra dawno powinna być zatrzymana. Tyle
75'
Trener Trapattoni zdejmuje z boiska Robbiego Keana. W jego miejsce pojawił się Shane Long
74'
Mecz nieco stracił na swojej atrakcyjności. Sporo przebijanek i nieudanych prób uruchomienia napastników podanami z głębi pola
72'
Jelavić w asyście gromkich braw opuszcza plac gry. Zmienia go Kranjcar, nowy nabytek Dynama Kijów
69'
DUNN! Niezły strzał głową, ale Pletikosa pewnie łapie piłkę
67'
Mimo niezwykle skrupulatnej ochrony Chorwatom udało wnieść na stadion petardy i race, które odpalili po zdobyciu pierwszej bramki przez Mario Mandzukica