WITAJCIE ZE LWOWA! O 20.45 początek arcyciekawego spotkania grupy B, w którym Niemcy zmierzą się z Duńczykami!

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej / Faza grupowa

Akt. 17/06/2012, 22:36 GMT+2

22:36
Serrrdeczne dzięki, że byliście z nami! DOBRANOC!
22:34
Duńczycy mogą być z siebie zadowoleni, bo momentami w niczym nie ustępowali faworyzowanej ekipie Joachima Loewa. Ładny mecz, oby takich więcej. NIEMCY ZASŁUŻENIE W ĆWIERĆFINALE
90+3
Ostatnie sekundy spotkania... konieeeeeeeec!!!
89'
Niemcy starają się jak najdłużej utrzymywać przy piłce. Od nogi do nogi, pełen spokój. Sędzia tymczasem dolicza TRZY MINUTY
85'
Kroos za Muellera
83'
Mikkelsen za Jakoba Poulsena
82'
Eriksen minimalnie niecelnie! ładnie główkował, ale zabrakło precyzji
80'
Zabójcza kontra Niemców, którą celnym strzałem wykańcza grający dziś na prawej obronie BENDER (miał to zrobić Klose, ale nie zgarnął piłki)! źle w tej sytuacji zachował się Jacobsen, który nie przeciął podania Oezila
79'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA NIEMCÓW! I KTO? Bendeer!
78'
Niemcy niczego szczególnego w drugiej połowie nie pokazują. Wyrównana gra i kto wie, czy Duńczycy nie ukąszą jeszcze swoich rywali
76'
DENDTNER!!! Zawodnik Arsenalu niespodziewanie wygrał pojedynek powietrzny z wyglądającym na pewnego siebie Bendera. Neuer nie dał się jednak zaskoczyć
74'
PORTUGALIA PROWADZI 2:1! Tym samym otwiera się szansa dla Danii, która w przypadku zwycięstwa nad Niemcami zagra w ćwierćfinale
72'
ZIMLING! Nieprzyjemny strzał z 35 m! Piłka skozłowała jeszcze przed Neuerem i golkiper niemieckiej drużyny musiał ratować się wybiciem piłki poza boisko
70'
POSIADANIE PIŁKI: Niemcy 57% - Danie 43%
68'
Schuerrle! Rewelacyjne podanie Oezila i rezerwowy reprezentacji Niemiec technicznym strzałem z lekkiego kąta próbował pokonać Andersena. Ten jednak był dobrze ustawiony i wyszedł z tego pojedynku obronną ręką
67'
do ahdxx - statystyki mówią co innego :)
66'
NIE MA KARNEGO DLA NIEMCÓW! Mueller próbował wykorzystać walkę ramię w ramię z Kjearem, ale sędzia nie dał się nabrać
65'
Zmiana w ekipie niemieckiej - Za Likasa Podolskiego Adre Schuerrle
63'
Kolejny atak pozycyjny Niemców... Schweinsteiger z dystansu i... W NOGI ERIKSENA!