Piłkarska reprezentacja Polski rozegra dziś drugi mecz eliminacji mistrzostw świata 2014. We Wrocławiu biało-czerwoni podejmą drużynę Mołdawii. Początek spotkania o godz. 20.45.

KONIEEEC MECZU!!! Wygrywamy z Mołdawią 2:0
90'
Krychowiak na wiwat
88'
BRAWO TYTOŃ! Świetna interwencja naszego golkipera po potężnym strzale z linii bocznej pola karnego Alexeeva
84'
Ryk na trybunach, ale Piszczek trafia do bramki z pozycji spalonej. Nareszcie biało-czerwoni grają jak należy!
83'
SOBIECH! Precyzyjna wrzutka/podcinka Błaszczykowskiego i niepilnowany Sobiech oddał strzał głową. Trochę za wysoko
81'
Ostre dośrodkowanie Błaszczykowskiego i Wawrzyniak nieczym klasowy napastnik pokonuje Namascu świetnym strzałem głową!!! BRAWO!
80'
GOOOOOOOOOOOOOOL!!! PROWADZIMY 2:0!!!
78'
Błaszczykowski na pamięć do Piszczka. Podanie przecina jeden z rywali i mamy korner
77'
LEWANDOWSKI!!! Indywidualna akcja napastnika Borussii - minął dwóch rywali i strzelił w kierunku bliższego słupka. Na posterunku był jednak Namasco
75'
Borysiuk sygnalizuje jakiś uraz. Chce zmiany. I jest zmiana - na murawie pojawił się Krychowiak
74'
A Sobiech zastępuje Mierzejewskiego
73'
Onica opuszcza boisko. Zmienia go Ivanov
71'
GOOOOOOOOL!!!... a jednak nie! Wasyl przy zgraniu piłką Glika był na pozycji spalonej. Szkoda, szkoda
69'
BYŁA OKAZJA Mierzejewski nie zdołał umieścić piłki w bramce z najbliższej odległości. Na wytłumaczenie naszego pomocnika - strzelał z ostrego kąta
67'
I znowu gwizdy. Tym razem po fatalnym podaniu Polanskiego. Tyle niedokładności aż głowa boli...
65'
RACU! Zszedł do środka, z łatwością minął Błaszczykowskiego i oddał kąśliwy strzał po ziemi. Tytoń się rzucił, ale piłka minimalnie minęła bramkę. Mołdawia - o zdrozo! - jest o wiele lepsza!
63'
Za słabe dośrodkowanie Soboty. Piłka... nie doleciała nawet do pola karnego
61'
Kto by się tego spodziewał - jesteśmy zamknięcy we własnym polu karnym. Oby to była tylko chwilowa zadyszka
60'
Męczarni biało-czerwonych ciąg dalszy... tymczasem okazja dla Mołdawii... Suvorov w stronę Patrasa i... GLIK WYBIJA! Inicjatywa teraz po stronie gości