W pierwszym meczu minimalne zwycięstwo odniosła Szwajcaria. Jedyną bramkę zdobył Ricardo Rodriguez po mocno wątpliwym rzucie karnym.

19:50
Koniec spotkania! Szwajcaria w mistrzostwach świata!!!
91'
Sommer minął się z piłką, Szwajcarzy wybijają z linii! Strzelał Evans. Ale gorąco!
90'
Sędzia doliczył cztery minuty.
83'
Jones chciał oddać strzał z 10 metrów, trafił jednak w Zakarię
77'
Shaqiri dośrodkował na bliższy słupek w kierunku Seferovicia, ten lekko trącił piłkę, ale nie trafił w bramkę
73'
Teraz szwajcarski napastnik źle się zabrał z piłką i ta trafiła w ręce McGoverna
67'
Saville ruszył lewym skrzydłem i mocno wstrzelił piłkę w pole karne, jednak trafił w rywala
62'
Saville miał niezłą okazję, ale strzelił w sam środek. Sommer pewnie złapał piłkę
59'
Dzemaili źle sobie przyjął piłkę, czym zaprzepaścił szansę na oddanie strzału
19:16
19:12
50'
Szwajcaria
Szwajcarczy spokojnie utrzymują się przy piłce, wygląda na to, że mają mecz pod kontrolą
Druga połowa
19:00
Zaczynamy drugą połowę.
18:54
Koniec Pierwsza połowa
18:47
Koniec pierwszej połowy. Na razie super mecz w Bazylei. Szwajcaria cały czas bliżej mistrzostw świata.
42'
Kolejny spalony Szwajcarów. Ładna klepka została zakończona spalonym Xhaki. Piłkarz Arsenalu i tak fatalnie spudłował w świetnej okazji