Odliczamy! O 20:45 start meczu Polska - Dania!

Akt. 08/10/2016, 22:42 GMT+2

22:42
Dzięki za uwagę i do następnego!
22:40
Kolejny mecz, który oddajemy po około 60 minutach. Dziś się udało, ale trzeba nad tym popracować. Cieszmy się z trzech punktów. We wtorek gramy z Armenią!
Koniec Druga połowa
22:39
KONIEC! UFFF! Udało się dociągnąć prowadzenie do końca!
90+2
Fabiański świetny dziś na przedpolu! Mało która piłka przechodzi.
90
Trzy minuty doliczone!
89
Zmiana w Polsce. Peszko za Błaszczykowskiego.
86
Piękna tiki-taka Polaków! Niestety, zakończył ją Linetty niecelnym, płaskim dośrodkowaniem.
82
Ostatnia zmiana u gości. Delaney za Vestergaarda.
78
Słabo natomiast gra Linetty, który w przerwie wszedł za Milika. Póki co zmiana ustawienia kompletnie się nie sprawdziła. Czemu nie Teodorczyk?
75
Zmiana u Duńczyków. Szybki jak błyskawica Sisto za Fischera.
74
Zmiana u nas. Rybus za Grosickiego. Grosik zgasł po przerwie.
69
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:2! DUŃCZYCY ŁAPIĄ KONTAKT! POULSEN! Dostał piłkę na piątym metrze, nie dał mu rady Piszczek i napastnik RB Lipsk nie miał problemów z pokonaniem Fabiańskiego.
Y. Poulsen
Gol
Y. Poulsen
Dania
Dania
65
Hojbjerg z dystansu! Wysoko ponad bramką.
62
SCHMEICHEL! Zdjął piłkę z głowy Lewandowskiego! Dobre piąstkowanie!
60
Coraz groźniej zaczynają atakować Duńczycy! Poulsen z ostrego kąta! Fabiański był przy słupku! Róg dla gości.
Przy okazji, to trzeci hat-trick Lewego w tym sezonie, licząc wszystkie rozgrywki (Puchar Niemiec, Bundesliga i dziś)
49
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:1! SAMOBÓJ GLIKA! Chciał zgrać piłke głową do Fabiańskiego, ale huknął, jakby chciał wywalić piłkę za bramkę! Futbolówka wpadła jednak pod poprzeczkę. Bramka ładna, szkoda, że swojak.
K. Glik
Bramka samobójcza
K. Glik
Polska
Polska
47
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:0!!! LEWANDOWSKI!!! HAT-TRICK!!! ALEŻ CIĄG NA BRAMKĘ! Poszedł na przebój, strzelił z ostrego kąta, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki! Nie dogonili go Duńczycy!