Niemcy to pradziwi domintaorzy eliminacji. Wygrali wszystkie dziewięć meczów, zdobyli 38 goli i stracili trzy.

Eliminacje MŚ - Europa / 10. kolejka
Fritz-Walter-Stadion / 08.10.2017
Krzysztof Srogosz

Akt. 08/10/2017, 22:38 GMT+2

Koniec Druga połowa
22:38
Koniec. Niemcy wygrali 5:1. W dziesięciu meczach zdobyli 43 bramki i stracili tylko cztery. Szacunek.
81'
Niemcy
Emre Can (Niemcy) otrzymuje dobre podanie, robi sobie miejsce i strzela tak mocno z daleka że szczęka opada. Piłka wpada do bramki tuż pod poprzeczką. Co za nadzwyczajny gol!
E. Can
Gol
E. Can
Niemcy
Niemcy
66'
Fantastyczna zespołowa bramka! Leon Goretzka (Niemcy) wybiegł na wolne pole dzięki podaniu, które wykonał Leroy Sane i Kamran Agayev nie był w stanie obronić jego płaskiego strzału. 4:1.
Niemcy
Joshua Kimmich wykonał rzut różny, a najwyżej w polu karnym wyskoczył Antonio Rudiger. To był piękny gol strzelony głową.
A. Rüdiger
Gol
A. Rüdiger
Niemcy
Niemcy
61'
Lars Stindl (Niemcy) robi sobie miejsce na strzał z krawędzi pola karnego i uderza piłkę w stronę bramki. Niestety trafia w lewy słupek.
54'
Niemcy
Sandro Wagner (Niemcy) znakomicie wykończył akcję Juliana Brandta. Piłka została wybita już zza linii bramkowej.
Rozpoczynamy drugą połowę.
45'
Leroy Sane (Niemcy) w polu karnym dosięga odbitą piłkę, ale strzela niecelnie daleko obok prawego słupka. Piłka przekroczyła linię końcową i od własnej bramki zaczynać będzie Azerbejdżan.
37'
Niemcy
Sandro Wagner wyskoczył do precyzyjnego dośrodkowania ponad obronę przeciwnika i strzeli główką w kierunku bramki.
36'
Niemcy
Shkodran Mustafi prosi o pomoc medyczną. Zostaje zmuszony do opuszczenia boiska. Nie jest w stanie grać dalej. Zmiana. Wchodzi Ginter.
Niemcy
34'
Azerbejdżan
Sensacja! Wspaniała indywidualna akcja Ramil Szejdajewa zakończyła się golem. Piłka poleciała w lewy dolny róg bramki. Bernd Leno był bezradny.
M. Burgic
Gol
M. Burgic
AIK
AIK
28'
Niemcy
Rahid Amirquliyev powala przeciwnika swoim brutalnym atakiem. Rzut wolny dla drużyny Niemcy. To nie jest pozycja do bezpośredniego strzału na bramkę.
22'
Niemcy
Joachim Low jest zmuszony do przeprowadzenia nieplanowanej zmiany. Niklas Sule (Niemcy) schodzi z powodu kontuzji. Zastępuje go Antonio Rudiger.
Niemcy
18'
Emre Can mocno sfaulował rywala i sędzia Andris Treimanis nie miał wątpliwości. Dobra szansa dla gości.
13'
Azerbejdżan
Richard dostaje precyzyjne podanie w pole karne. Strzela, ale piłka przechodzi obok lewego słupka. Piłka jest poza boiskiem i od własnej bramki zaczynają zawodnicy niemieccy.
13'
Kolejna próba dobrej ataku Azerów. Izaiłow został jednak zastopowany. .
8'
Niemcy
Po rzucie rożnym piłka trafiła do Leona Goretzki, a niesamowitym kopnięciem piętą strzelił gola pod poprzeczkę.
L. Goretzka
Gol
L. Goretzka
Niemcy
Niemcy
8'
Niemcy
Leroy Sane dośrodkowywał w pole karne. Zrobił to jednak słabo i zorientowali się obrońcy z Azerbejdżanu. Rzut rożny dla miejscowych.
20:52
Niemcy
Gracze kadry Niemiec w poprzedniej kolejce eliminacji wygrali na wyjeździe z Irlandią Północną 3:1. Piłkarze reprezentacji Azerbejdżanu ostatnio przegrali u siebie z Czechami 1:2. Obecnie zawodnicy tej kadry plasują się na piątym miejscu w tabeli (dziesięć punktów). Do tej pory gracze reprezentanci Azerbejdżanu zanotowali trzy zwycięstwa, jeden remis i pięć porażek.