Dziękujemy za tę relację. Teraz odczekać poniedziałek i we wtorek znów trzymamy kciuki za Polaków.
I KONIEC. WSZĘDZIE KONIEC. Dużo bramek, mało niespodzianek. Blisko było w Macedonii, lecz tam uratował Immobile.
W pozostałych meczach już tylko sekundy...
Koniec meczu Hiszpanii z Albanią. 2:0 dla La Roja.
90+3
A jednak. Udało się Włochom. IMMOBILEEEE I JEST 3:2!!!
87
Większość meczów już powoli dogorywa. Tylko w Wiedniu i Skopje są emocje. Austriacy walcza o punkt, Włosi o trzy.
83
Macedonia dokonała już wszystkich zmian. Były legionista Ivan Trickowski na boisku się nie zamelduje.

78
Bardzo dużo bramek dziś pada. Irlandia na 3:1 dla Irlandii, Tadić na 3:2 dla Serbii. A Macedonia nadal ma punkt, do końca ponad dziesięć minut. Warto zwrócić uwagę, że gwiazdor Southamptonu wrócił do kadry i dziś ma gola i asystę. Stare winy zapomniane. Można się bawić.
75
Nie udało się długo. Włosi za mocni. Ciro Immobile wyrównuje. Kwadrans emocji w Skopje. Szkoda gospodarzy z drugiej strony.

73
A teraz James McClean i Irlandia ma 2:1 w Mołdawii. A Macedonia dalej prowadzi, tez 2:1.
70
Mamy 20 minut do końca. Macedonia prowadzi 2:1. 20 minut nadziei Włochów. Gospodarze zasługują na 3 punkty. Naprawdę zasługują.

63
Trafia też Austria, dokładnie Marc Janko. Remisują w Serbii. Znakomity mecz. Po prostu znakomity. Jak cały wieczór z eliminacjami mundialu.

63
Nolito wszedł w 60. minucie, w 63. trafia na 2:0. #dobrazmiana

59
Cuda dzieją się za to w Skopje. Macedonia w dwie minuty wyszła z 0:1 na 2:1. Ilija Nestorovski i Ferhan Hasani dokonują magii!!! Ale to cały zespół pracuje na każdą bramkę. Zawsze to powtarzamy. Brawa!

55
Hiszpanii wreszcie się udało. Diego Costa trafia. Wreszcie. 1:0.

50
Posiadanie piłki 73-27 dla Hiszpanów. Ale nic z tego. Na razie.
46
Druga połowa rozpoczęła się. Wszędzie.
21:47
Wyniki do przerwy: Osiem goli w pięciu meczach.
Albania 0:0 Hiszpania
Islandia 2:0 Turcja
Macedonia 0:1 Włochy
Mołdawia 1:1 Irlandia
Serbia 2:1 Austria
21:38
Przerwa na każdym z pięciu stadionów. Gola nie było jeszcze w Albanii, gdzie Hiszpania nie może się odnaleźć.

45+1
Jeszcze przed przerwą pada kolejna bramka. Mołdawia wyrównuje z Irlandią. Gola strzela Igor Bugaiov.