Cześć i czołem! Czy dziś jest ten dzień i Polska wywalczy awans do mistrzostw świata? Przekonamy się kilka minut po 22:30, gdy kończyć się będzie mecz Czarnogóry z Danią. Remis w tym spotkaniu zapewni naszej kadrze miejsce na mundialu w Rosji.

Eliminacje MŚ - Europa / 9. kolejka
Stadion Pod Goricom / 05.10.2017
0
1

Akt. 05/10/2017, 22:38 GMT+2

22:37
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
90'+3
Koniec spotkania. Czarnogóra przegrywa z Danią 0:1. Polacy, aby być pewni wyjazdu do Rosji muszą poczekać do niedzieli.
90'+2
Savić ukarany żółtą kartką. Też nie zagra w meczu z Polską.
S. Savic
Żółta kartka
S. Savic
Czarnogóra
Czarnogóra
90'+1
Czarnogórcy chcą strzelić gola, wyraźnie się odsłaniają, co próbował wykorzystać Bendtner. Wpadł z piłką w pole karne przy nodze, strzelił obok bramki, choć powtórki telewizyjne pokazały, że był faulowany.
90'
Sędzia dorzucił 3 minuty do podstawowego czasu gry.
89'
Świetne zagranie Bendtnera do Eriksena. Ten strzelił blisko ziemi, ale Petković umiejętnie wybił piłkę.
88'
Duńczycy grają spokojnie, umiejętnie panując nad piłką.
87'
Zaczyna być sennie na trybunach. Kibice chyba nie wierzą w szczęśliwy finał.
86'
Jovović zastąpił Jankovicia.
84'
Czarnogórcy przerzucali piłkę ponad polem karnym, ale gdy posłali piłkę na 11 metr, byli tam już obrońcy.
83'
Siso zrobił jedno kółeczko, drugi, ale przy trzecim stracił piłkę.
82'
Marusić bez zastanowienia wybija piłkę poza boisko.
80'
Marusić przerwał, zdaniem arbitra, w nieprzepisowy sposób grę. Dania ma rzut wolny blisko pola karnego.
77'
Janković zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Kopnął w sam środek bramki, gdzie Schmeichel nie miał problemów z zatrzymaniem futbolówki.
76'
Mugosa opuścił boisko. W jego miejsce Kojasević.
Czarnogóra
75'
Bałagan w polu karnym Danii. Pana w jedenastce jeden z Czarnogórców, ale sędzia nie przerwał gry.
74'
Iwanić przedarł się przed pole karne, ale rezerwowy Durmisi zapobiegł strzeleniu gola.
73'
Kto minie Kjaera, ten strzeli gola. Na razie nikomu się to nie udało.
72'
Vesović za faul na Dalsgaardzie zobaczył żółtą kartkę i nie zagra w meczu z Polską.