WITAMY ZE STADIONU PARKEN! Za kilka minut początek ekscytującego spotkania eliminacji Euro 2012 Dania - Portugalia!

90+5
KONIEEEEEEEEEEC!!! DANIA WYGRYWA 2:1 I ZAGRA NA EURO 2012!!!
90+4
Spalony gości...
90+3
Ależ nerwy na twarzy Mortena Olsena, minuta do końca...
90+2
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Palce lizać! Rewelacyjne trafienie Ronaldo z rzutu wolnego w samo okienko!!!
90'
Cztery minuty nadziei podopiecznych Paulo Bento
90'
Pełna dominacja Duńczyków!
89'
Fenomenalna indywidualna akcja Christiana Poulsena!!! Doświadczony pomocnik w pięknym stylu okiwał dwóch rywali, ale nie zdołał pokonać Patricio!
87'
Poulsen zmienia Rommedahla
85'
NIE MA GOLA!!! Przepiękna akcja gospodarzy. Rommedahl popisał się doskonałym, precyzyjnym podaniem na głowę Bendtnera, ale gracz Sunderlandu strzelił przed siebie, wprost w bramkarza Portugalczyków!
81'
PUDŁO!!! Meireles zamykał akcję Portugalczyków na 10 m, ale nie trafił w światło bramki! A powinien
80'
do damiantoja - zagra w barażach
78'
NUNO GOMES do boju! Schodzi Postiga
77'
Poulsen zmienia Silberbauera
75'
NIE MA 3:0!!! Kapitalna dwójkowa akcja Rommedahla i Eriksena. Ten drugi w dziecinny sposób położył na glebę dwóch obrońców gości, po czym uderzył w kierunku dalszego słupka. Zabrakło bardzo, bardzo NIEWIELE!
72'
18 minut do końca. Portugalczycy nie mogą już kalkulować