Polska - Mołdawia w eliminacjach Euro 2024. Relacja i wynik na żywo w eurosport.pl.

El. mistrzostw Europy / 8. kolejka
PGE Narodowy / 15.10.2023
Krzysztof Srogosz

Akt. 15/10/2023, 22:47 GMT+2

22:47
Dziękujemy, że byliście z nami. Dobranoc!
22:46
Reprezentację Polski w niedzielę w Warszawie żegnały gwizdy kibiców. Nic dziwnego. Biało-Czerwoni nie byli w stanie pokonać 159. zespołu w rankingu FIFA.
22:44
Polska
- Najważniejsze w niedzielę było zwycięstwo, bez względu na styl. To się nie udało. Powinniśmy ten mecz spokojnie wygrać - mówił smutny Karol Świderski.
22:41
Mołdawia na reprezentacji Polski zdobyła zatem cztery punkty. To po prostu wstyd dla Biało-Czerwonych.
22:40
Koniec. Remis jak przegrana. Straszne.
93'
Polska
Zostały jeszcze dwie minuty szans i nadziei w doliczonym czasie. Ten remis sprawia, że szanse Polaków na bezpośredni awans są praktycznie zerowe.
91'
Polska
Po dośrodkowaniu Kamińskiego z prawej strony mininalnie pomylił się Buksa, który strzelał głową. Szkoda.
86'
Polska
Dobra akcja Grosickiego. Strzelał po jego podaniu Kamiński, ale bramkarz gości obronił nogami.
84'
Polska
Na ostatnie minuty na murawie Grosicki. Wszedł za Kędziorę. Teraz będzie już totalnie ofensywnie.
80'
Na PGE Narodowym coraz więcej gwizdów.
77'
Polska
Przy takim wyniku Polacy mają dziesięć punktów i są na drugim miejscu w tabeli. Pierwsza jest oczywiście Albania (13), a drudzy Czesi (11).
22:19
Polska
Polacy atakują cały czas. Pod koniec pierwszej połowy nasi zawodnicy zmarnowali wiele okazji. Przeczytaj o tych szansach w naszym tekście.
71'
Polska
Trzy zmiany w naszej ekipie. Na ławce są już Milik, Szymański i Wszołek, a na boisku Buksa, Marchwiński oraz Kamiński.
22:14
Tak Świderski cieszył się z gola.

67'
Mołdawia
Mołdawianie osaczeni, rozpaczliwie wybijają piłkę, ale nasi zawodnicy nie potrafią skończyć akcji groźnym strzałem.
63'
Polska
Polacy są przy piłce przez 68 procent czasu gry. Teraz tylko trzeba tę statystykę przełożyć na kolejnego gola.
22:07
Polska
Wymarzony kadrowicz - Świderski Karol.
62'
Polska
Znów dobra akcja Polaków skrzydłem. Dużo się dzieje pod polem karnym Mołdawian, ale cały czas brakuje kolejnego gola.
56
Polska
Biało-Czerwoni atakują teraz praktycznie bez przerwy. Czemu nie mogło być tak wcześniej?

53'
Polska
Bardzo dobre zagranie Zielińskiego, a Świderski w polu karnym pokazał się ze znakomitej strony. Ładnie kopnął lewą nogą. Remis zatem. Ale ten mecz trzeba wygrać, aby przedłużyć szanse na bezpośredni awans na Euro 2024.