Cześć i czołem! O 20:45 rozpocznie się mecz Szkocja - Polska w ramach eliminacji mistrzostw Europy. Zapraszamy na relację tekstową z tego wydarzenia.

El. mistrzostw Europy / 9. kolejka
Hampden Park / 08.10.2015
2
2

Akt. 08/10/2015, 22:40 GMT+2

22:38
Koniec meczu! Remisujemy w Glasgow 2:2. Byly emocje.
90'+4
Myśleliśmy, że takie rzeczy dzieją się tylko w koszykówce. Ostatnia akcja meczu. Mamy rzut wolny, wszyscy łącznie z Fabiańskim wbiegają w pole karne. Grosicki wkopuje piłkę w jedenastkę, a ta trafia w słupek. Dopadł do niej Lewandowski i wpakował piłkę do siatki. Po chwili sędzia skończył mecz.
90'+4
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Lewandowski w olbrzymim zamieszaniu w polu karnym pakuje piłkę do siatki!
90'+3
Mamy rzut wolny w ostatniej minucie meczu!!!
90'
Sędzia doliczył 4 minuty do podstawowego czasu gry
90'
Grzegorz Krychowiak mocno z dystansu. Marshall nie popełnił jednak błędu w bramce.
88'
Kibic pojawił się na murawie! Wbiegł na boisko, po to aby zrobić sobie zdjęcie z Lewandowskim.
87'
Piszczek mógł zrobić z piłką wszystko co chciał po podaniu Piszczka. Zdecydował się na strzał głową i to by było na tyle.
85'
Graham Dorrans spędzi ostatnie minuty na murawie. Zmienił Jamesa Forresta,
84'
Jeden Szkot, trzech Polaków jak to się skończyło? Kartką Grzegorza Krychowiaka.
83'
Ostatnia zmiana wykonana! Za Błaszczykowskiego wchodzi Olkowski.
82'
Nie można odmówić Polakom woli walki, ale w drugiej połowie wyglądamy znacznie gorzej niż Szkoci.
80'
Piszczek uderza nad poprzeczką.
79'
Paweł Olkowski najprawdopodobniej pojawi się za chwile na boisku.
75'
Próbujemy atakować skrzydłami, ale wszystko jest czytelne, zbyt wolne.
72'
Złe wieści z Dublina! Irlandia właśnie strzeliła gola na 1:0 Niemcom.
71'
Darren Fletcher zmieniony przez Jamesa McArthu
69'
Nie rozumieny zmiany trenera Nawałki. Za Rybusa wchodzi inny obrońca Jakub Wawrzyniak.
67'
Zdecydowany atak Huttona w nogi Lewandowskiego. Szkot zobaczył za to zagranie żółtą kartkę.