Dobry wieczór! Witamy i patrzymy na Stadion Narodowy z otwartym dachem, na którym reprezentacja Polski podejmuje "czerwoną latarię" grupy D eliminacji Euro 2016, ekipę Gibraltaru

Wielkie dzięki za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne na naszą aplikację mobilną! Dobrej nocy!
22:39
Tabela grupy D eliminacji do Euro 2016. 1. Niemcy 19 pkt, 2. Polska 17 pkt., 3. Irlandia 15 pkt, 4. Szkocja 11 pkt, 5. Gruzja 6 pkt. 6. Gibraltar 0 pkt
22:37
W dwumeczu z Gibraltarem Polacy wygrali 15:1... Mamy teraz informację z Glasgow. Mistrzowie świata wygrywają ze Szkocją 3:2, co jest dobrą informacją dla Polaków.
22:36
Sytuacja w naszej grupie: Irlandia wygrywa z Gruzją 1:0. Tymczasem Niemcy w doliczonym czasie gry prowadzą na wyjeździe ze Szkotami 3:2
22:35
2 bramki Lewandowskiego, 2 bramki Milika, 2 bramki Grosickiego, trafienie z karnego Błaszczykowskiego i wspomniany gol Kapustki
22:34
I KONIEC! Polacy wygrywają wysoko z Gibraltarem 8:1. Bramkę w debiucie zdobył Bartosz Kapustka
91'
Korner dla gospodarzy. Mocno Mila, ale radzą sobie piłkarze Jeffa Wooda
90'
2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
87'
Jak można tak puścić piłkarza, Casciaro podał do Goslinga, a ten minął Milę i ucieszył kibiców Gibraltaru, którzy pojawili się w Warszawie. To drugi gol gości w tych eliminacjach
87'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 8:1 GOSLING
87'
Czekał od prawie 5 minut Sebastian Mila przy linii bocznej. Teraz pomocnik Lechii Gdańsk zmienia Pawła Olkowskiego
83'
Przy nutach Mazurka Dąbrowskiego Polacy z rzutu rożnego, ale komplikują sobie nasi piłkarze
80'
15:4 w strzałach celnych dla biało-czerwonych
79'
Zmiana w ekipie gości. W misjce Casciaro wchodzi Lopez
78'
Za dużo nonszalancji ze strony biało-czerwonej obrony. Ponownie popisał się "Bambi" w bramce zatrzymując strzał Casciaro
75'
Fenomenalna interwencja Fabiańskiego! Teraz bramkarz Swansea City uratował nas od straty bramki
75'
Liczymy kolejne gole Polaków, ale zaspaliśmy. Podanie do Chipoliny, który z 10. metra mocny strzał i?!
74'
Znakomita asysta Grosickiego, a na piłkę wszedł wślizgiem Bartosz Kapustka. Gol w debiucie zawodnika Cracovii.
74'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 8:0 KAPUSTKA!
72'
Znakomita akcja. Kółeczko, podanie na prawe skrzydło do Grosika, dośrodkowanie, a na pierwszy słupek poszedł Milik i bez szans Perez. Mamy wyrównany wynik z Faro