El. mistrzostw Europy / 1. kolejka
Ullevaal Stadion / 12.11.2015

Akt. 12/11/2015, 22:40 GMT+1

22:39
My już się żegnamy i jutro zapraszamy na kolejne tekstówki. Na pewno będziemy na meczu Polaków z Islandią
22:37
KONIEC MECZU! Norwegia przegrywa w pierwszym meczu barażowym z Węgrami 0:1. Gola strzelił debiutant Laszlo Kleinheislera. Świetnie w bramce gości zagrał w 39-letni Gabor Kiraly. Rewanż już w niedzielę. Wikingowie nie są wcale bez szans
90+3
Węgrzy grają już na czas. Długo utrzymują się przy piłce. Starają się wymuszać faule
90+1'
Cztery minuty doliczone
90'
15-0 w rzutach rożnych dla Norwegii. Ale co z tego....
89'
Kolejny rożny dla Norwegii, ale kolejny raz pewnie łapie piłkę Kiraly
87'
NAJLEPSZA OKAZJA NORWEGÓW! Najpierw kapitalnie interweniował 39-letni Kiraly, a potem Helland stojąc sam przed bramką trafił w poprzeczkę!!!
83'
Zwiększyli pressing gospodarze. Węgrzy wybiajają trochę na oślep piłkę, a Norwegowie zbierają rzuty rożne
79'
Węgrzy wyszli z pierwszą w tej połowie kontrą, ale zgubili piłkę
77'
Lovrencsics na boisku, a więc mamy trzech reprezentantów z naszej Ekstrakasy. Murawę opuszcza Dzsudzsák
76'
Gospodarze wzmocnili siłę ataku. Przeszli na dwóch klasycznych napastników
75'
Elyounoussi na placu, murawę opuścił Berget
73'
Do dośrodkowania doszedł Pedersen. Strzelił jednak wysoko nad bramką
72'
Tym razem niepewnie interweniował Kiraly, ale bez konsekwencji dla Węgrów
70'
Obraz gry się nie zmienia. Obrona Częstochowy Węgrów i bezradne ataki Norwegów
67'
9 rzut rożny dla Norwegów. Goście nie mieli ani jednego
65'
Elabdellaoui próbował naciągnąć sędziego na rzut karny. Arbiter szybko jednak ukarał Norwega za symulowanie